"Черкаські Мавпи" перемогою завершують Кубок Прометея!

Сьогодні наша команда відіграла останню товариську гру в рамках Кубка Прометея. “Черкаські Мавпи” змагалися з БК “Запоріжжя”. Черкащани та запорожці боролися за призове третє місце. В напруженій грі наші баскетболісти виривають перемогу за рахунком 81:79 і стають бронзовими призерами!

Перший період гри відбувався, майже, на рівних, різниця в очках не перевищувала п‘яти очок. Результативність обох команд була високою. Перший період було завершено з рахунком 17:16. Мінімальна перевага на користь “Черкаських Мавп”. Найрезультативнішими у нашій команді стали Володимир Конєв та Антон Дзюба, в обох по п’ять очок.
У другому періоді також було рівно, жодна з команд не мала значної переваги. На велику перерву гандикап у два очки був у "Запоріжжя" - 30:32. Найрезультативнішим у “Мавп”, за першу половину гри, став капітан команди Володимир Конєв - 8 очок. Також, цікаво, що в обох команд однакова кількість підбирань - 20.

Третій період розпочався дуже швидким відривом черкащан. За, майже, дві хвилини вони спромоглись набрати 11 очок. БК “Запоріжжя” не вдалось повністю відіграти це відставання. “Черкаські Мавпи” протягом четверті збільшили свою перевагу до 14 очок. Рахунок по закінченню третього періоду - 62:48 на користь черкащан. Найрезультативнішим по закінченню трьох періодів став Лакі Джонс, в його активі 18 очок, 2 перехоплення та 8 підбирань. А от вже в останньому періоді команда із Запоріжжя зробила ривок і за дві з половиною хвилини набрала 16 очок. Це допомогло зменшити перевагу “Мавп” до одного очка на початку останньої чверті. Максиму Міхельсону знадобився лише один тайм-аут, для того, щоб “Мавпи” знову відірвалися на відстань 11 балів. Втім, до кінця матчу баскетболісти Запоріжжя зрівнюють рахунок.
Остання хвилина матчу видалась дуже напруженою, на останніх секундах Нікіта Руслов закидає два очки, тим самим заробляє перемогу у матчі проти БК “Запоріжжя”. Фінальний рахунок - 81:79. Таким чином БК “Черкаські Мавпи” стають бронзовими призерами Кубка Прометея!

"Мавпи": Бондаренко (2 + 4 передачі), Романовський (6), Джонс (24 + 10 підбирань + 5 передач), Дзюба (8 + 4 підбирання), Скапінцев (9 + 6 підбирань) – старт; Нагорний, Руслов (3 + 6 передач – 5 втрат), Хаджифейзович (12 – 4 втрати), Конєв (14 + 5 підбирань), Сергєєв (3).
Головний тренер: Максим Міхельсон

"Запоріжжя": Кеффі (19 + 5 передач + 3 перехоплення), Сізов (9 + 4 підбирання), Форчун (21 + 5 підбирань + 5 передач – 4 втрати), Мальчевський (13), Тихонов (7 + 5 підбирань) – старт; Тітов (3), Грицак (1 + 6 підбирань), Міхєєв (6), Морозов.
Головний тренер: Валерій Плєханов

Відзначимо, що Сергій Попов отримав ушкодження ребер у вчорашньому матчі з "Прометеєм", тому сьогодні на майданчик не виходив. Сподіваємось на швидке відновлення баскетболіста.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"Хороший турнір. Отримали багато інформації. Це перші наші контрольні матчі. Ми побачили реальну картину нашої гри, побачили, на кого з молодих гравців можна розраховувати в сезоні, на кого ні.
Побачили над чим нам далі потрібно працювати. Які наші ігрові й командні взаємодії працюють, що нам підходить, а що ні. Зараз висновки робити зарано.
У нас були свої завдання на турнірі. Дещо шкодую, що в матчі з Прометеєм дещо відійшов від плану – дав більше ігрового часу деяким гравців. Втім хлопці настільки зачепилися в матчі, хотіли перемогти, тому я вже дав їм пограти.
Враховуючи те, що працювали під навантаженнями, то я задоволений, що ми впоралися зі своїм станом і місцями непогано грали. Втім, я думаю всі команди зараз в одному стані, можливо, лише Прометею було легше, адже команда вже зіграла до цього контрольні матчі, і в складі мала перевагу. Втім в мене вселяє надію налаштування нашої команди".

Наступні контрольні матчі "Мавпи" відіграють у Черкасах. 9 вересня зіграють із "Тернополем", а 11 вересня зустрінутсья з "Хіміком".