9-11 вересня Мавпи грають вдома! Запрошуємо вболівальників!

 
Баскетбол повертається! 9 та 11 вересня "Черкаські Мавпи" проведуть контрольні матчі на власному майданчику. Підопічні Максима Міхельсона зіграють із "Тернополем" та "Хіміком". Клуб прийняв рішення провести ці матчі з допуском обемежної кількості глядачів!

Більше ніж півроку у черкаському ПС "Будівельник" не було баскетбольних матчів. Зараз "Черкаські Мавпи" нарешті зіграють у рідних стінах. У рамках підготовки до нового сезону Суперліги Парі-Матч команда проведе дві контрольні гри.


9 вересня у залі відбудеться матч із "Тернополем", 11-го - гра з "Хіміком". Керівництво "Черкаських Мавп" вирішило допустити на ці матчі глядачів. Ігри пройдуть із дотриманням усіх настанов Федерації баскетболу щодо проведення турнірів у міжсезоння.

На матчі буде допущено не більше 90 осіб. Глядачів розмістять на три сектори з одного боку - сектори №4, №5, №6 (навпроти команд). Місця обмежені кількістю вхідних квитків, символічною вартістю - 30 гривень.

Відзначимо, що доступні місця будуть розміщені з урахуванням соціальної дистанції. Квитки можна придбати на вході до ПС "Будівельник". Обов'язкова умова - наявність правильно одягненої маски. На вході - проходження температурного скринінгу. 

Також заборонені контакти з командами та скупчення людей.

Просимо дотримуватися усіх рекомендацій! Здоров'я і безпека гравців, тренерів, суддів та всіх учасників матчу - запорука того, що баскетбольний сезон в Україні відбудеться. 

Для всіх інших уболівальників на нашому сайті буде доступна трансляція усіх контрольних матчів. 
Розклад матчів
09.09 (середа)

17:00. "Черкаські Мавпи" - "Тернопіль"
10.09. (четвер)
14:00. "Тернопіль" - "Хімік"
11.09 (п'ятниця)
13:00. "Черкаські Мавпи" - "Хімік"