Черкаські Мавпи у напруженому матчі поступилися Хіміку

У рамках підготовки до нового сезону Суперліги Парі-Матч «Мавпи» у рідних стінах відіграли контрольний матч із «Хіміком». У результативному протистоянні перемогу здобула южненська команда – 92:96.


Заключна гра серії спарингів у Черкасах завершувалася протистоянням «Мавп» і «Хіміка». Підопічні Віталія Степановського одразу заволоділи ініціативою в матчі. Южненці чітко діяли в захисті й переважали черкаську команду в атаці. Особливо «Мавпам» докучав бігмен «Хіміка» Тайрелл Нельсон, котрий ще в першій чверті набрав 10 очок, переграючи у фарбі Дмитра Скапінцева й Ігоря Сергеєва. Гості швидко втекли на відстань 14-ти балів.

У другій чверті гості знову почали втікати в рахунку. Продовжив стабільний набір очок Нельсон, до якого долучалися Салліван та Шевченко. У певний момент перевага «Хіміка» сягнула 18-ти очок, однак в кінцівці періоді «Мавпи» відіграли чітко в захисті. Кілька емоційних епізодів від Сеада Хаджифейзовича зарядили команду і до великої перерви «Мавпи» скоротили відставання до 11-ти балів – 41:52.

Втім справжній камбек «Мавпи» почали сворювати вже у другій половині зустрічі. Команда зібралася, в першу чергу в захисті. Це додало гравцям впевненості, тому поступово команда почала зменшувати відставання. У четвертій чверті «Мавпи» за собою вели Конєв і Лакі Джонс, зусиллями котрих черкасці взагалі вийшли вперед.

Кінцівка вже мала напружений характер. Гості знову почали відриватися на комфортну відстань. Особливо докучав Нельсон, котрий провів феномальний матч – 39 очок + 5 підбирань. Намагаючись закрити лідерів суперника, у «Мавп» швидко став перебір як командних, так і індивідуальних фолів. Достроково матч завершили Бондаренко, Дзюба та Кобець. А Сеад Хаджифейзович в одному з моментів отримав розсічення брови й також не зміг дограти матч. Баскетболістові мають накласти шви.

«Мавпи» до останніх секунд мали шанс на перемогу, втім гравці «Хіміка» краще відзахищалися, а в атаці реалізували свої штрані кидки. Як результат – 92:96, непроста перемога южненців.

Черкаські Мавпи - Хімік - 92:96 (15:29, 26:23, 28:23, 23:21)
ЧМ: 
Кобець - 14+3 підбирання, Хаджифейзович - 12+5 підбирань; Конєв - 17+5 підбирань; Скапінцев - 10+3 підбирання; Бондаренко - 2 - старт; Джонс - 24 очка, 4 підбирання; Дзюба - 6+7 підбирань, 2 передачі; Товкач - 4; Руслов - 3+2 передачі.