Черкаські Мавпи вирушили до Миколаєва на турнір

Підготовка "Черкаських Мавп" до нового сезону Суперліги у самому розпалі. Незабаром підопічні Максима Міхельсона відіграють чергові контрольні матчі. У Миколаєві "Мавпи" зіграють із "Запоріжжям", "Хіміком" та МБК "Миколаїв".


Турнір проходитиме з 18-го по 20-те вересня за коловою системою, тобто кожна з команд проведе по три матчі.⠀

"Черкаські Мавпи" цього міжсезоння вже грали із "Запоріжжям" та "Хіміком". На турнірі в Кам'янському черкасці переграли команду Валерія Плєханова (81:79). А минулого тижня вдома у важкому протистоянні поступилися "Хіміку" з рахунком 92:96.
Відзначимо, що на цьому турнірі за "Черкаських Мавп" повинен дебютувати американський плеймейкер Кемерон Джонс, котрий раніше вже пройшов медогляд і провів кілька тренувань із командою.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"На цьому турнірі нам не допоможуть Дмитро Скапінцев і Сеад Хаджифейзович, котрий у матчі з "Хіміком" отримав розсічення на обличчі і йому наклали шви. Тиждень йому не можна займатися. Під великим питанням участь Попова, його й далі турбують ребра. Вже півтора тижні він пропустив. Також є мікроктравма кисті у Володимира Конєва. Втім, сподіваємося, що він зіграє. Поки свою гру не може знайти наша передня лінія. Ігор Сергеєв і Антон Дзюба отримають більше ігрового часу, щоб повернутсия в ігровий ритм. Також з нами поїде Кемерон Джонс. Треба подивитсия на нього.
Поки що ми не бачили нашу команду з досвідченою задньою лінією. У контрольних матчах задню лінію формували Бондаренко, Руслов і місцями Нагорний. Це все були експерименти. Зараз хочемо побачити малюнок гри з нашою досвідченою задньою лінією. Щось очікувати від Кемерона суперорганізованого поки не доводиться, адже він з нами всього кілька днів. Втім це суттєве підсилення.
Подивимося на турнірі на цілісну гру команди. Шукаємо зв’язки, які будуть працювати в сезоні".


Розклад матчів:
18 вересня (п’ятниця):⠀
17:00 БК "Черкаські Мавпи" – БК "Хімік"
19 вересня (субота):
17:00 МБК "Миколаїв" — БК "Черкаські Мавпи"
20 вересня (неділя):
12:00 БК "Запоріжжя" — БК "Черкаські Мавпи"