Черкаські Мавпи поступилися Миколаєву

"Черкаські Мавпи" відіграли другий матч на турнірі у Миколаєві. У результативному поєдинку підопічні Максима Міхельсона поступилися господарю турніру - "Миколаєву" - 84:92.Результативний поєдинок провели "Черкаські Мавпи" та "Миколаїв". Обидві команди вчоар зазнали поразок. Господарі паркету із значною різницею поступилися "Запоріжжю", тому сьогодні на очах власних уболівальників прагнули здобути перемогу. "Мавпи" ж у бойовому поєдинку програли "Хіміку" і також мали бажання перемогти.

Стартували "Мавпи" більш вдало. Черкасці певний час лідирували в рахунку, однак "Миколаїв" відігравався і виривався вперед. Втім кінцівку забрали "Мавпи", Олександр Кобець завдяки штррафним кидкам і влучному триочковому вивів команду вперед - 27:25.

У другій чверті господарі продовжилися гойдалки. Господарі повернули собі хитке лідерство. Втім "Мавпи" весь час були поруч. Продовжив вести за собою черкаську команду Кобець, котрий наприкінці чверті дещо скоротив відставання - 46:49.

Після великої перерви "корабели" здійснили невеличкий камбек і вже мали лідерство у 5-10 очок, яке черкасці не могли відіграти до кінця зустрічі. У четвертій чверті "Мавпи" зусиллями Лакі Джонса та Олександра Кобця трималися у грі й мали шанси на камбек. За менш ніж хвилину до кінця гри підопічні Максима Міхельсона підібралися на відстань 6-ти очок і досить добре захищалися. Але час був на боці "Миколаєва". Господарі зуміли втримати перевагу.


Найбільш прикрий епізод стався в кінцівці зустрічі. Захисник "Черкаських Мавп" Лакі Джонс зазнав травми пахових м'язів. Баскетболіст під час проходу впав і не міг підвестися кілька хвилин. Американського захисника відправили до лікарні.
 Про серйозність травми повідомимо пізніше.

У підсумку 84:92 - "Черкаські Мавпи" зазнають поразки.

"Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" - 92:84 (25:27, 24:19, 21:15, 22:23)
ЧМ:
Джонс К. - 11+5 підб; Джонс Л. - 16+7 підб, 6 пер; Конєв - 9+7 підб, 2 пер; Сергеєв - 10+10 підб; Дзюба - 3+9 підб, 2 пер - старт; Кобець - 23+3 підб, 3 пер; Скіра - 7+2 підб; Руслов - 5.