Черкаські Мавпи поступилися Запоріжжю на турнірі в Миколаєві

"Черкаські Мавпи" завершили виступи на турнірі в Миколаєві. В заключному поєдинку підопічні Максима Міхельсона зустрічалися із "Запоріжжям". Наша команда зазнала поразки з рахунком 57:89.

Останню гру турніу в Миколаєві "Черкаські Мавпи" грали у вкрай усіченому складі. До лазарету команди (Ткаченко, Попов, Хаджифейзович, Скапінцев) долучився Лакі Джонс, котрий вчора отримав прикру травму. Тому сьогодні в задній лінії чимало ігрового часу отримали Олег Бондаренко, Нікіта Руслов, та обігрувався новачок Кемерон Джонс. У передній же лінії основна ставка була зроблена на Дзюбу й Сергеєва. Зіграли чимало Скіра й Товкач.

Баскетболісти "Запоріжжя" з перших хвилин окреслили свою перевагу на щитах. Підопічні Валерія Плєханова швидко відірвалися вперед і "посадили" черкасців на фоли. Вже стартову чверть запорожани виграли комфортним запасом - 27:19. У другій і третій чвертях "Мавпи" ще чинили опір супернику й трималися на відстані 10-15-ти очок. То в заключному відрізку матчу "Запоріжжя" у домінуючому стилі лише нарощувало перевагу.

Команда господарювала на щитах, вигравши підбирання (47:34). Також запорожани часто форсували втрати у "Мавп", тому до кінця матчу перевага "Запоріжжя" сягнула вражаючих 32-ох балів - 57:89.

У підсумку, "Запоріжжя", вигравши всі три матчі, стало переможцем турніру.

Черкаські Мавпи - Запоріжжя - 57:89 (19:27, 18:20, 16:16, 4:26)
Черкаські Мавпи:
Джонс - 8+4 підб, 3 пер; Кобець - 12+3 підб; Сергеєв - 9+2 підб; Конєв - 7+8 підб, 2 пер; Бондаренко - 5+4 пер - старт; Товкач - 6; Дзюба - 4+5 підб; Руслов - 4+5 підб, 2 пер; Скіра - 2.
Запоріжжя: Кеффі - 18+4 підб, 5 пер; Форчун - 21+6 підб; Сізов - 11+3 пер; Грицак - 3+9 підб; Морозов - 3+6 підб - старт; Тихонов - 14+12 підб; Тітов - 9; Міхєєв - 8+2 пер; Соколенко - 2.