Мавпи і Вільні Демократи: зробимо все, щоб у місті з'явилась нова спортивна арена (відео)

 
Члени баскетбольної родини "Черкаських Мавп" - Партія Вільних Демократів днями презентувала команду, яка йде на місцеві вибори. На посаду міського голови Черкас балотується почесний президент "Черкаських Мавп" Олександр Згіблов, разом з ним 42 кандидати збираються змінювати місто наступні 5 років.


Презентацію провели у символічному для Черкас місці – просто неба, на колишньому військовому полігоні – географічному центрі міста. Там мала з'явитися нова сучасна спортивна арена. Депутати "Вільних Демократів" стали ініціаторами створення цього об'єкта. За нього ведуть боротьбу вже кілька років. Був розроблений проект, і на сьогодні арену фактично збудували б. Втім міська влада зупинила цей проект.Олександр Згіблов, почесний президент "Черкаських Мавп":
"Як депутати міської ради ми хвилюємося за розвиток міста. А територія полігону зараз занедбана – там часто виникають пожежі, місце захаращене амброзією, що неабияк докучає людям. А це велика територія - географічний центр міста. Мріємо, щоб там з'явився сучасний спортивно-розважальний комплекс, який буде магнітом для людей. Цей район почне ефективно розвиватися. До того ж, цей проект співфінансує держава. А це неабияка допомога і перспектива для Черкас. Арена дасть величезний поштовх для розвитку спорту у місті. Із вашою підтримкою ми доб'ємося того, щоб цей об'єкт був побудований". Підтримайте Партію Вільних Демократів на виборах до Черкаської міської ради та Олександра Згіблова на пост міського голови Черкас. Це стане запорукою того, що у Черкасах з'явиться новий палац спорту!

Нагадаємо, що торік за кошти мецената та президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського була відремонтована спортивна зала школи № 18. Сума приватних інвестицій – 3 млн. грн.