Вже за кілька днів Мавпи стартують у новому сезоні!

Суперліга Паріматч повертається! Вже цього тижня стартує новий сезон чемпіонату України з баскетболу. "Черкаські Мавпи" перші матчі проведуть на виїзді. 8 жовтня підопічні Максима Міхельсона зіграють із "Харківськими Соколами", а 10 жовтня зустрінуться із "Дніпром".Відзначимо, що "Черкаські Мавпи" другий рік поспіль розпочинають сезон матчем із "Харківськими Соколами". Рік тому у Черкасах "Мавпи" у результативній грі святкували непросту перемогу.

Зараз "Мавпи" підходять до цього матчу у непростому становищі. Четверо гравців команди знаходяться на самоізоляції, через коронавірус. Втім сьогодні хлопці здали тести, і в разі негативних результатів - отримають дозвіл повернутися на паркет. Втім наскільки вони зможуть допомогти команді після перенесення вірусу - невідомо. Зараз на тренуваннях працює лише 8 гравців, серед них троє баскетболістів дубля. Власне, це нині оптимальна обойма "Мавп". "Соколи" минулого сезону були аутсайдерами Суперліги Паріматч. Втім якою буде команда зразка цього року - невідомо. Складно передбачити і нинішній стан команди, адже кілька тижнів тому у харківському клубі теж був спалах коронавірусу, відповідно команда пропустила більшість контрольних матчів. У будь-якому разі, гра у Харкові буде цікавою. Адже кожна з команд скучила за баскетболом. Тому бажання буде у всіх.

Після цього на "Черкаських Мавп" чекає екзамен чинним чемпіоном - "Дніпром". Дніпряни вже увійшли в сезон. Команда провела три офіційних матчі - у кваліфікації Ліги чемпіонів та у Кубку України. Підготовку "Дніпру" до сезону також попсував Covid, низка гравців також підхопили вірус. Втім зараз з кожним днем підопічні Дениса Журавльова додають. Тому у Дніпрі "Мавпам" точно буде непросто.

Розклад матчів

8 жовтня
19:30 Харківські Соколи — Черкаські Мавпи (YouTube)

10 жовтня
14:00 Дніпро — Черкаські Мавпи (XSPORT, YouTube)

Промо нового сезону Суперліги Паріматч: