Черкаські Мавпи стали донорами крові

"Черкаські Мавпи" проявили важливу соціальну ініціативу. Наш клуб став першим серед професійних команд області, які займаютья донорством. Баскетболісти основної команди та тренерський штаб здали кров і плазму в Черкаському обласному центру служби крові. Таким чином клуб продовжує співпрацю з цим закладом.


У повному складі та з гарним настроєм. Гравці "Черкаських Мавп" завітали до обласного центру служби крові, щоб виконати правильну місію. Баскетболісти поділилися своєю кров'ю. Нагадаємо, що нещодавно клуб уклав угоду з центром крові. Вона полягає в тому, що гравці та співробітники клубу здаватимуть безкоштовно компоненти крові в цьому центрі, натомість отримають необхідні препарати компанії "Біофарма", якщо у когось із них виникне така потреба.

Один із перших на здачі - Іван Ткаченко. Форвард планує стати постійним донором.


"Це хороша ініціатива. Для нас немає проблеми здати кров чи її компоненти. А людям це вкрай потрібно, можливо, комусь це врятує життя", - ділиться враженнями Іван.

Дивимося баскетбол разом! Приходь та вболівай за Мавп на Соборній площі!

Також баскетболісти отримають детальні результати аналізу крові. Серед них ІФА-тести, які необхідні для виявлення антитіл до коронавірусу. Ті, хто вже перехворів, зможуть тривалий час обходитися без ПЛР-тестування на COVID-19.


Володимир Гриценко, директор БК "Черкаські Мавпи":
"Ми продовжуємо нашу співпрацю з Центром переливання крові. Здавати кров - це шляхетно. Також ми маємо взаємну вигоду. Людям і пацієнтам потрібна кров і її компоненти, а "Черкаські Мавпи" у разі необхідності можуть її отримати. Сьогодні ми вирішили здати плазму крові. Це добровільна справа. Приємно, що команда прийшла у повному складі. Ми продовжуватимемо здавати кров і надалі".


У Центрі служби крові задоволені співпрацею з "Черкаськими Мавпами". Керівник закладу Ярослав Березань вручив баскетболістам спеціальну відзнаку.Нагадаємо, що наступний матч "Черкаські Мавпи" проведуть 23 жовтня. О 18:30 команда зіграє із "Запоріжжям". Трансляція буде доступна на нашому сайті.