Робота у розпалі: Мавпи готуються до Будівельника

Новий тижневий цикл. Після серії матчів третього туру "Черкаські Мавпи" повернулися додому, де готуються до четвертого тижня Суперліги Паріматч. 31 листопада підопічні Максима Міхельсона зустрінутья із найтитулованішим клубом України - "Будівельником".Гіршого старту сезону для "Черкаських Мавп" не вигадаєш. Перед першими матчами чемпіонату команда втратила більшість гравців - у когось був коронавірус, інші травмовані. Втім в останніх турах поступово гравці почали повертатися з лазарету. Сьогодні на вечірньому тренуванні в основній групі працювало 10 гравців основної команди - досить широкий склад як для цього сезону. Індивідуально працюють Кемерон Джонс, Нікіта Руслов, Сергій Скіра і Владислав Мельник. В лазареті залишається Сергій Попов. Також до тренувального процесу залучені молоді гравці дубля. Сьогодні з основою працювали Юрій Романовський, Кіріл Крутогуз, Іван Токовенко і Артур Назаренко.

Незважаючи на те, що "Мавпи" йдуть по сезону з показником 0-6, у команді абсолютно здорова атмосфера. Баскетболісти мотивовані і розуміють, що скоро ця серія завершиться. З кожним днем гравці набирають форму і прогресують. Капітан команди Володимир Конєв розчарований таким початком, втім запевняє, усі гравці працюють на 100% своїх можливостей. На вечірньому тренуванні гравці відпрацьовували велику кількість ігрових схем у захисті та нападі. Поки що робота зосереджена на своїй грі, незабаром розпочнеться підготовка власне до "Будівельника".

Гра "Будівельник" - "Черкаські Мавпи" відбудеться 31 жовтня у Києві. Початок о 16:00. Слідкуємо за матчем онлайн та вболіваємо за наших!