Мавпи зазнали дуже прикрої поразки від Хіміка

Черкаські Мавпи відіграли дев‘яту гру в рамках турніру Суперліга Паріматч проти БК “Хімік”. На жаль, Мавпи поступились господарям майданчику з рахунком 64:61.

Цей матч Мавпи знову грали без головного тренера Максима Міхельсона, який ще перебуває на самоізоляції. А його обов‘язки виконував Микола Кірсанов. Стартову п‘ятірку склали: Попов, Кобець, Хаджифейзович, Конєв, Скапінцев.

Перша чверть видалась дуже вдалою для Мавп. Мавпи змогли утримати рахунок, майже, рівним. Різниця по закінченню склала 3 очки, на користь Хіміка. У другому періоді господарі не давали Мавпам переваги. Але і черкасці не захотіли так просто здаватись і нав‘язали боротьбу. Перша половина гри була завершена з рахунком 36:31. Невелика перевага для БК “Хімік”. Найрезультативнішим у Мавп став Кобець (7 очок), а у Хіміка Салліван (15 очок).

Третя чверть у Мавп була дуже результативною. За перші п‘ять хвилин черкасці відірвались на 7 очок. Але до кінця чверті господарі трохи відігрались та скоротили відрив до 4 очок. В останній чверті гра відбувалась на рівних. Всю чверть трималась, неабияка, інтрига. За 15 секунд до кінця гри Хімік мав перевагу всього в 1 очко. Після тайм-ауту Мавпи зробили втрату та отримали забитий м'яч від Хіміка. Фінальний рахунок склав - 64:61. Це дев’ята і дуже прикра поразка Черкаських Мавп.

Наступна гра "Черкаських Мавп" вібудеться 12 листопада вдома, проти МБК "Миколаїв".

Відео з пресконференції:

Мавпи: Попов (1), Кобець (18), Конєв (15 + 6 подборів + 4 передачі), Хаджифейзович (7 + 5 підборів), Скапінцев (11 + 7 підборів) — старт; Ткаченко (4 + 11 підборів), Сергєєв (4), Дзюба (1 + 5 підборів), Товкач.
Тренер: Микола Кірсанов

Хімик: Ковляр (5 + 4 передач), Марченко (16 + 5 підборів), Клевзуник (2), Нельсон (13 + 9 подборов), Вашингтон (4 + 8 підборів) — старт; Салліван (21 + 11 підборів), Зотов (3 + 6 підборів + 3 передачі).
Головний тренер: Віталій Степановський