Черкаські Мавпи - Дніпро. Напередодні гри

Анкета гри:
19 листопада, 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
"Черкаські Мавпи" - "Дніпро"
Турнірне становище: 1-9 - 8-ме місце; 8-1 - друге місце
Лідери: Конєв - 12.7 очка - Террелл - 16.4 очка
Онлайн: ObozTV, YouTube,  "ВІККА" (20.11. 21:35)


Старт другого кола Суперліги Паріматч "Мавпи" зустрінуть у Черкасах. На паркеті ПС "Будівельник" підопічні Максима Міхельсона приймають одного з лідерів сезону, чинного чемпіона, "Дніпро". Після першої матчу тиждневої давнини з "Миколаєвом" (85:81) з черкаських баскетболістів спав тягар у вигляді 0 у графі перемоги. Втім турнірна ситуація все одно складна. Дуже багато матчів було втрачено на старті сезону через різні причини. Зараз якимось чином положення потрібно виправляти, втім з суперниками калібру "Дніпра" зробити буде дуже непросто.

Підопічні Дениса Журавльова повільно входили в сезон, команда грала не найкращим чином, набираючи форму протягом чемпіонату. Втім, незважаючи на це, дніпряни справно набирали очки і поступилися лише раз - у близькому матчі з "Київ-Баскетом" (75:76). Далі "Дніпро" видав п'ятиматчеву переможну серію, під час якої розтрощив ще одного фаворита - "Прометей" (101:66).

У першому колі "Дніпро" переграв "Черкаських Мавп" (85:78), однак підопічні Максима Міхельсона у тому матчі у вкрай усіченому складі дали неабиякий бій суперникові. Зараз черкасці грають у значно ширшому складі. Але і зараз команда не оптимальна, після того як клуб залишили Джонс і Кобець, позиція другого номера не є закритою. Вчора "Мавпи" підписали Руслана Отверченка, але його участь у цьому матчі під питанням. 


У "Дніпра" склад більш ніж зірковий. Террелл, Бобров, Кравцов - фактично на кожній позиції у "Дніпра" є висококласний баскетболіст. Втім "Мавпи" вже доводили цього сезону, що попри всі проблеми, будуть боротися з усіма суперниками. До того, ж зараз гарну форму набрали Ткаченко, Скапінцев і Конєв. Тому легкої прогулянки в Черкасах у "Дніпра" не буде.

Іван Ткаченко, форвард "Черкаських Мавп":
"Налаштовуємося на боротьбу. Так, знаємо, що це сильний суперник. Знаємо, їхні сильні сторони, розбирали гравців. Але мандражу ніякого немає. Зараз сезон такий, що через коронавірус не знаєш, в якому стані буде суперник. Усі команди досить рівні. Тому будемо боротися".