Зіркове повернення! Діон Райт підписав контракт із Черкаськими Мавпами!

Один із кращих легіонерів минулого сезону Суперліги Паріматч знову гратиме в Україні! "Черкаські Мавпи" підсилили передню лінію відомим форвардом - Діоном Райтом (1993 р.н.; 201 см)!

Минулого сезону Діон відіграв у Суперлізі 23 матчі, у середньому за гру здобував 16.5 очка та робив 7.3 підбирання. Райт був одним із ключових баскетболістів у системі Максима Міхельсона. Бігмен був другим бомбардиром "Мавп" у сезоні і найкращим ребаундером команди.

Також Райт посів сьоме місце у списку найрезультативніших гравців Суперліги Паріматч і 6-те місце за показником підбирань. Завдяки своїй впевненій і надійній грі Діон був обраний на Матч усіх зірок Суперліги Паріматч.

Після "Черкаських Мавп" Райт знаходився у США. Загалом за свою кар'єру Діон провів чотири сезони в NCAA за Університет святого Бонавентура. За межами штатів пограв чемпіонатах Японії, Ізраїлю та Кіпру.

Тепер Райт воз'єднається у "Мавпах" зі своїми минулорічними партнерами по передній лінії – Сеадом Хаджифейзовичем та Дмитром Скапінцевим.

Відзначимо, що минулого сезону Діону Райту сподобалося в Черкасах. Після достроково завершеного сезону він заявляв, що готовий повернутися до "Мавп". Раді, що це сталося!

До Черкас Діон прибуде 29 листопада. Очікуємо, що він відіграє за «Мавп» уже в наступному матчі Суперліги Паріматч.