Черкаські Мавпи - Політехнік. Напередодні гри

 Анкета:
4 грудня, 18:30
Черкаси, ПС "Будівельник"
Кубок України, 1/8 фіналу
Перший матч - 88:64
"Черкаські Мавпи" - "Політехнік"
Онлайн: mavpabasket.com, YouTube, ТК "ВІККА" (запис)

Другий матч 1/8 фіналу Кубка України приймають Черкаси. У рідних стінах "Мавпи" мають закривати протистояння з "Політехніком". Хоча у першій грі харків'яни нав'язали непогану боротьбу "Мавпам", втім клас черкасців все вирішив і зараз саме наша команда має більше шансів на вихід до чвертьфіналу.

У першій грі "Політехнік" здивував зі знаком плюс. Команда Вищої ліги більше трьох чвертей трималася із клубом Суперліги Паріматч. Підопічні Тимура Арабаджи чітко працювали в захисті і не давали "Мавпам" розбігтися. Цього сезону харків'яни декларують найвищі цілі у чемпіонаті і довели це у матчі з командою елітного дивізіону. Позитивно на фоні інших вирізнявся досвідчений центровий Станіслав Завадський, непогано відпрацював американський форвард Кем Грегорі.

"Черкаські Мавпи" ж довго не могли налагодити свою кращу гру. Позначився двотижневий простій команди. Як зазначив Максим Міхельсон, команда вперше вийшла на майданчик у повному складі. Звідси й багато сумбуру та помилок. Втім "Мавпи" тримали лідерство протягом усього матчу, а наприкінці зробили якісний заділ. 

Відзначимо дебют Кемерона Джонса і Діона Райта. Захисник вперше зіграв після травми, а форвард буквально з літака вийшов на й майданчик і мав переконливий вигляд.

У другому матчі "Черкаські Мавпи" починають із 24-очковою форою. Попри таку перевагу не варто чекати від "Мавп" недооцінки суперника. Черкаські баскетболісти концентруватимуться на своїй грі, напрацьовуватимуть комбінації та налагоджуватимуть взаємодії перед матчами Суперліги Паріматч. Тому і завтра лідери отримують чимало ігрового часу. Потрібно входити в ігровий ритм.

Не забувайте підтримувати команду онлайн. Трансляція буде всюди. Слідкуйте та пишіть у соцмережах!