Венето-Черкаси-07 розгромними перемогами завершують 2020-й рік

Абсолютне лідерство і жодних шансів для суперниць. Вихованки приватної баскетбольної школи Михайла Бродського потужно відіграли другий тур ВЮБЛ-07. Команда "Венето-Черкаси-07" здобула дві перемоги і одноосібно очолила свою групу чемпіонату.

Продовжують переможний поступ. Чинні чемпіонки України, "Венето-Черкаси-07" якісно проводять черговий сезон ВЮБЛ. Днями підопічні Наталії Євтушевської повернулися із Житомира, де зіграли два матчі проти господарок паркету і команди Чернівців.

У першій грі "Венето Черкаси-07" не залишили шансів місцевій команді "Юність" (Житомир). Черкащанки фактично змели суперниць, здобувши перемогу з рахунком 83:26.

У другому матчі черкащанки зіштовхнулися із супротивом з боку команди ДЮСШ-1 (Чернівці). Дві чверті на майданчику була рівна гра, але в другій половині "Венето-Черкаси-07" відіграли з позиції сили і забезпечили собі комфортну перевагу. У підсумку - 86:63!

Таким чином, "Венето-Черкаси-07" очолюють групу А чемпіонату України.

Наталія Євтушевська, головний тренер "Венето-Черкаси-07":
"Думала, що буде легкий тур. Складно добиралися до Житомира, хоча ми прибули за добу до гри. Перша гра була легкою. Не мали проблем із Житомиром. У другій були проблеми. Дві чверті рівна гра, але потім зібралися і за рахунок командних дій і гарного захисту пішли у відрив і здобули гарну перемогу. Дівчата молодці, подобається їхня зарядженість і налаштування на матчі. Всі мотивовані, навіть ті, хто менше грають, всі підтримують одна одну. Молодці.
Так, є над чим працювати, не всі тактичні напрацювання втілюємо у грі. Будемо розибрати ці ігри, є відео, передивимося і зробимо висновки.
А в цілому, відзначу дівчат за їхню стараність. Вони бачать, що є результат, що вони прогресують. Тому грають самовіддано, є командний дух і взаємна підтримка.
Будемо працювати далі. У новому році плануємо також демонструвати максимальний результат".