Черкаські Мавпи-05 на виїзді переграли КСЛІ

Одні з найстарших юнаків баскетбольної школи Михайла Бродського повернулися з Боярки, де відбувся черговий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.

Протягом кількох днів "Черкаські Мавпи-05" у стінах місцевої гімназії провели два матчі проти команд із Київщини. В активі підопічних Василя Івлєва одна перемога і одна поразка.

У стартовому матчі проти столиної команди Київського спортивного ліцею-інтернату все складалося для черкасців не найкращим чином. Гравці "Мавп-05" провалили першу чверть, поступившись 11:27. У другій чверті кияни продовжили утримувати свою значну перевагу і дещо збільшили її - 46:28.

Однак у другій половині Василь Івлєв перебудував гру команди і "Мавпи" заграли інакше. Черкасці здійнсили перший ривок і почали відігруватися. Команда агресивно діяла на щитах, зробивши 21 підбирання на чужому щиті! В заключній чверті команда продовжила тиск на суперника. Поступаючись -8 за 2 хвилини до завершення матчу черкасці зібралися і здійснили вирішальний натиск на суперника. Ключові влучання на рахунку Єфіменка, Анікіна та Мацибори. Як наслідок, 79:81 "Мавпи-05" виривають перемогу.

"Хлопці продемонструвлаи характер. Поступаючись у перші 18 хвилин гри -27, ми зуміли переломити хід матчу. Команда показує потенціал того, що може вийти зі складного положення. У першій половині не виконали настанова на гру, тоді як у другій налаштувалися і добре відпрацювали у захисті. Закрили лідерів, не дали їм легких кидків. Були зарядженими на боротьбу. В кінцівці Владислав Єфіменко не влучив штрафні, але Вова Анікін взяв підбирання на чужому щиті і забив два з фолом. Хлопець молодший на рік, але прогресує з нами, у нього з'являється характер. Непогано захищається, може стати хорошим другим номером", - говорить про матч Василь Івлєв.

У другому матчі проти "Тейваза" "Черкаські Мавпи-05" розпочали непогано, команди йшли рівно три чверті, почергово змінюючи лідера. Однак у заключній чверті баскетболісти "Тейваза" відіграли значно продуктивніше, виграли чверть і здобули перемогу у матчі - 65:79.

Василь Івлєв, головний тренер "Черкаських Мавп-05":
"У другому матчі була рівна боротьба. За чотири хвилини до кінця гри наш основний перший номер Гліб Буравський підвернув ногу і вибув. Тому у нас був провал. Пропустили суперника в захисті, натомість не забили свої кидки в атаці, було багато вільних кидків. Почали квапитися, не вконали настанови на матч. На жаль, не проходимо до фінального етапу. Цей сезон показав, що ми можемо грати з усіма суперниками. Був шанс переграти лідера, також були хороші матчі з командою Літвака. Загалом чемпіонат дуже сильний, всі можуть обіграти кожного. Чомусь у цій віковій групі грають Фінал чотирьох, а не Фінал восьми. Якби ми могли потрапити до Фіналу восьми, там могли і лідера обігргати. Але маємо таку ситуацію".

Побажаємо Глібу Буравському скорішого одужання!