«Черкаські Мавпи-06»: Бронзові призери чемпіонату ВЮБЛ серед юнаків 2006 р.н.

«Збірна Черкаської обл.–ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-06» вразили своїх вболівальників впевненими виступами на чемпіонаті Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ) серед юнаків 2006 року. Команда Василя Івлєва здобула бронзу в цьому турнірі. Їх переможний поєдинок за третє місце був незабутнім протистоянням проти команди СДЮСШОР №5-ДФКС з міста Дніпро, який завершився з рахунком 70:62 на користь черкащан.

 

Сьогоднішній матч тримав глядачів у напрузі до самого кінця, команди виявили велику майстерність та енергію. Протягом гри лідерство змінювалося 10 разів, та після трьох чвертей «Черкаські Мавпи-06» зуміли створити перевагу у 3 очки. А в останній десятихвилинці гри, Мавпи збільшили свою перевагу до максимальних 8 очок і утримали перемогу у своїх руках.

Особливу роль у цьому матчі відіграв Володимир Анікін, який заслужено отримав звання найкращого гравця матчу. Завдяки наполегливості й зусиллям, він набрав 30 очок та зібрав 12 підбирань, що суттєво сприяло перемозі «Черкаських Мавп-06». Володимир також увійшов до символічної п'ятірки сезону, завдяки своїм середнім показникам в 23,9 очка, 1,8 передачі та 8,9 підбирання за гру, його рейтинг ефективності (РЕ) склав 18,8.

Баскетбольна родина Мавп заслужено може пишатись досягненнями команди на цьому чемпіонаті. Їхнє бронзове місце є визнанням їхньої великої праці, таланту та командного духу. Ця перемога не тільки підтверджує їхній високий рівень навичок у баскетболі, але й спонукає їх продовжувати підвищувати планку та розвиватися в майбутньому.

 

Фінальний етап. Матч за бронзу
Черкаські Мавпи (Черкаси) – СДЮСШОР №5-ДФКС (Дніпро) 70:62 (13:15, 23:19, 11:10, 23:18)