«Черкаські Мавпи-08» завершили чемпіонат ВЮБЛ на 8-му місці

Змагання за 5-8 місця чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги відбулись у столичному ПС «Венето» серед команд юнаків 2008 р.н..


Півфінали турніру принесли перемоги столичним командам. Команда «КСЛ» здолала «Збірну Черкаської обл.–ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-08» з рахунком 75:55, тоді як «СДЮШОР з баскетболу» перемогла «ДЮСШ» з рахунком 60:47.

У матчі за п'яте місце команда «КСЛ» зустрілася з «СДЮШОР з баскетболу». В результаті, команда «КСЛ» змогла здобути перемогу з рахунком 64:59, зайнявши п'яту сходинку у турнірній таблиці.

На сьомому місці розташувалася команда столичної «ДЮСШ-1», яка зустрілася з «Збірною Черкаської обл.–ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-08». Матч завершився з рахунком 72:54 на користь команди «ДЮСШ-1», що дозволило їм зайняти сьоме місце у чемпіонаті.

Для «Черкаських Мавп-08» турнір завершився на 8-му місці. Варто відзначити, що вони продемонстрували сильну гру протягом всього турніру і показали великий потенціал своєї команди. Незважаючи на результат, участь у такому престижному чемпіонаті дасть їм цінний досвід і натхнення для подальшого розвитку в баскетболі.