«Черкаські Мавпи-98» перемогою завершують сезон ВЮБЛ

Здобувши перемогу над командою «СДЮШОР-2-98» (Одеса), «Черкаські Мавпи-98» вибороли 9-те місце чемпіонату ВЮБЛ.

У рамках 5-го туру чемпіонату підопічні Олега Татарова здобули дві перемоги та один раз поступилися. Саме поразка від «Хіміка-98» поставила хрест на сподіваннях черкаської команди на плей-оф чемпіонату. Поступившись южненцям, максимум на який могли сподіватися гравці «Мавп-98» – це 9-та позиція.

Власне на це місце також претендував одеський колектив «СДЮШОР-2-98». Проте, в останньому матчі туру і сезону, команда Олега Татарова здобула переконливу перемогу з рахунком 92 : 61. На цьому сезон для «Черкаських Мавп-98» завершено.

Олег Татаров, тренер «Черкаських Мавп-98»:

«Цей сезон пройшов для нас невдало. Ми не змогли потрапити до вісімки кращих команд. У наших гравців зникло бажання до самовдосконалення. Ще після минулого сезону вони подумали, що вже всього досягли, тому зупинилися в розвитку. Ми не зробили крок вперед, ті команди, які його зробили – перемогли нас. З тими, хто лишився на тому ж рівні, ми боремося.

Будемо працювати далі. Після поразок хлопці в один голос говорять, що будуть працювати ледь не 24-ри години на добу. Як буде на ділі – побачимо. Сезон для нас завершено, проте ми продовжимо працювати у тому ж режимі».