«Черкаські Мавпи-00» вийшли до півфіналу ВЮБЛ

У стінах черкаського ПС «Фотоприлад» команда Валентина Дячука та Олександра Молчанова провела матчі останнього, четвертого, туру чемпіонату ВЮБЛ.

За підсумками туру "Черкаські Мавпи-00" здобули дві перемоги у трьох матчах й кваліфікувалися до півфінальних турів чемпіонату ВЮБЛ. Черкаська команда потрапила до 12-ки найсильніших команд чемпіонату, які між собою продовжать боротьбу за медалі.

У рамках четвертого туру черкаські баскетболісти провели три матчі. У першому «Мавпи-00» зустрічалися з одеським колективом «ОБШ О. Білостінного-00». Нав’язати боротьбу черкаській команді одеситам не вдалося. «Черкаські Мавпи-00» здобули розгромну перемогу з рахунком 81 : 29.

Другим суперником черкасців була ще одна одеська команда – «СДЮШОР-2-00». Матч між цими командами видався напрочуд напруженим. Суперники були вартими один одного й провели цілком рівний матч.

Старт гри був за черкаською командою. Гравці «Мавп-00» швидко повели в рахунку. Після першого періоду черкасці лідирували в рахунку – 15 : 10. Проте далі гості почали наздоганяти «Мавп» в рахунку й наприкінці другої чверті вийшли вперед - 25 : 27.

У другій половині зустрічі тривала рівна гра. Спочатку одеська команда заробила гандикап у п’ять очок, проте до завершення чверті «Мавпи-00» зрівняли рахунок. Левову частину очок черкаської команди традиційно здобував Денис Бачурін.

У четвертій чверті матчу жодна з команд не відпускала далеко свого суперника. Проте за хвилину до завершення гри «Черкаські Мавпи-00» лідирували в рахунку 50 : 47, однак кінцівку матчу краще провели гості, які зуміли вирвати перемогу в Черкасах. У підсумку 50 : 51, «Черкаські Мавпи-00» поступаються у власних стінах.

Валентин Дячук, головний тренер «Черкаських Мавп-00»:

«Сьогодні ми програли в грі, яку були зобов’язані вигравати. Завдання туру – перемогти в усіх матчах, проте позитивно виступити сьогодні хлопцям не вдалося. Зараз ми маємо показник одна перемога та одна поразка. Тому завтра ми повинні лише перемагати. Суперник у нас не простий, однак будемо старатися виграти матч».

У заключному матчі черкасці зустрічалися з командою «ДЮСК-Муссон-00» (Севастополь). У напруженій та безкомпромісній боротьбі "Мавпи-00" здобули перемогу з рахунком 55 : 41.
Ця перемога дозволила команді Валентина Дячука та Олександра Молчанова вийти до півфіналу чемпіонату ВЮБЛ.

Півфінал чемпіонату складатиметься з двох турів, за підсумками яких визначиться 8-ка кращих команд, які продовжуть боротьбу за медалі.