«Черкаські Мавпи-96»: курс на Таллін


Сьогодні найстарша юнацька команда «Черкаських Мавп» вирушила до Талліну (Естонія), де відбудеться третій, останній, тур ЄЮБЛ.

У рамках третього туру у столиці Естонії підопічні Максима Міхельсона відіграють п’ять матчів. Суперниками черкасців стануть такі команди: BS Aisciai (Литва), BC YMCA Lahti (Фінляндія), T. Sokk BS (Естонія), Спартак Примор’є (Росія), Трінта (Росія). Усі команди посідають значно нижчі місця, аніж «Мавпи-96». Незважаючи на це, черкаський колектив підходить до цих матчів у бойовому настрої.

Перед виїздом до Прибалтики ми поспілкувалися з тренером та гравцями «Черкаських Мавп-96».


Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп-96»:

«Налаштування на цей тур у нас хороше. Дуже важливо нам виграти усі п’ять матчів, щоб посісти якомога вище місце у турнірній таблиці перед Суперфіналом. Однак не зможе допомогти нам у Естонії Нікіта Воєвода, котрий серйозно застудився. Останнім часом він набрав хорошу форму та був одним із ключових гравців у складі нашої команди. Проте через високу температуру він з нами не поїде. Незважаючи на це, позитивно налаштовуємося на цей тур. Потрібно здобути п’ять перемог. Спробуємо зробити це».

Нікіта Руслов, гравець «Черкаських Мавп-96»:

«До Естонії їдемо перемагати. Налаштовуємося серйозно, будемо грати на максимумі, адже нашими суперниками будуть команди, які нам доставляли чимало труднощів».