«Черкаські Мавпи-97» готові до фіналу

Сьогодні баскетболісти «Черкаських Мавп-97» прибули до Южного, де з 19-го по 21-ше квітня пройде фінальний тур чемпіонату ВЮБЛ.

Підопічні Олександра Ворони перебувають в доброму гуморі. Черкаська команда готується до фінального туру ВЮБЛ. Настрій бойовий, плани серйозні.


«Ми налаштовуємося лише на максимум. Потрібно перемагати в кожному матчі. Першим нашим суперником буде команда Кривого Рогу. Ми її гарно знаємо, добре вивчили, тому налаштовані лише на перемогу. Далі плануємо лише перемагати і стати чемпіонами»
, – розкриває плани Володимир Потапенко, капітан «Черкаських Мавп-97».

За турнірною закруткою фінального туру, команди зіграють між собою на виліт. За підсумками регулярного чемпіонату «Черкаські Мавпи-97» посіли другу сходинку, тому у першому матчі фінального туру зіграють з командою, яка посіла сьому сходинку – це «Кривбасбаскет-ДЮСШ-5-97». У разі перемоги черкасці зустрінуться з переможцем пари «Хімік-97» – «ДЮКФП» (Керч).

У будь-якому разі на підопічних Олександра Ворони чекає три матчі. Проте, для того щоб мати шанси на найвищі нагороди потрібно перемагати у кожному матчі. Про це завдання перед командою говорить і сам тренер: «Налаштування бойове. Дякувати Богу, всі живі та здорові. Команда їде до Южного з єдиною метою – перемагати у кожному матчі. Інших завдань ми не ставимо. У першому матчі граємо з «Кривбасбаскетом». Добре, що в останньому турі ми з цією командою зустрічалися, двічі перемогли. Хлопці гарно вивчили їхню гру, тому налаштування на перемогу однозначне».


Проте максимальним завданням для себе як тренера, Олександр Ворона вважає – виховати зі своїх підопічних професійних баскетболістів.

«Якщо хлопці гратимуть так, як ми налаштовувалися, так, як ми працювали весь сезон, то перемоги прийдуть самі. Проте повторюся, максимальне моє завдання як тренера – дати молоду кров у команду майстрів», – зазначає Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-97».

Власне у Южному головним своїм суперником черкаські баскетболісти вважають місцеву команду «Хімік-97». У чемпіонату «Мавпи-97» двічі поступилися южненцям, тому серйозно очікують цієї фінальної дуелі між собою. У разі перемог у своїх перших матчах «Черкаські Мавпи-97» та «Хімік-97» зустрінуться між собою у півфіналі.


«Я думаю ми виграємо цей чемпіонат, але потрібно постаратися. Перша гра проти Кривого Рогу буде не такою складною як наступні, проте в усіх матчах потрібно викладатися на максимум. Найскладнішим матчем, скоріш за все, буде зустріч з «Хіміком». Вони господарі фінального туру і все буде на їхньому боці. Головне максимально концентруватися на грі та не відволікатися на розмови з суддями»
, – говорить Ростислав Лунський, гравець «Черкаських Мавп-97».

Перший матч фінального туру «Черкаські Мавпи-97» проведуть проти команди «Кривбасбакет-ДЮСШ-5-97» 19-го квітня о 10.30. Інформацію про виступи «Мавп-97» очікуйте на нашому сайті.