Черкаські баскетболісти продовжують свої виступи у кадетській збірній

Кадетська збірна України з баскетболу, у складі якої виступає четверо вихованців «Черкаських Мавп», провела свій другий матч на турнірі у Франції. У поєдинку зі збірною Хорватії підопічні Віталія Усенка поступилися з рахунком 83 : 92.

Рівним та напруженим видався другий матч української збірної на Міжнародному турнірі у Франції. Українські баскетболісти, котрих традиційно за собою вів черкасець Святослав Михайлюк, нічим не поступалися своїм суперникам, й грали на рівних більшу частину матчу. Так, після першої половини зустрічі українська збірна мала мінімальну перевагу – 46 : 45. Втім у третьому періоді хорвати зчинили ривок, й виграли цю чверть. Як наслідок, українські кадети хоча й виграли заключну чверть, проте наздогнати суперника не зуміли. У підсумку, 83 : 92, Україна поступається у другому матчі.

Чудовий матч провів лідер збірної Святослав Михайлюк. 16-річний баскетболіст продемонстрував феноменальну статистику – 27 очок, 10 підбирань, 5 передач, 4 перехоплення. 5 очок та 3 підбирання до загального результату додав ще один гравець «Мавп» Іван Ткаченко.

Україна U-16 – Хорватія U-16 83:92 (20:24, 26:21, 11:24, 26:23)