Черкаські збірники-кадети вирушили до Литви

Сьогодні кадетська збірна України з баскетболу вирушила до Литви, де відіграє кілька підготовчих матчів до чемпіонату Європи з баскетболу U16. Традиційно у складі національної команди й вихованці «Черкаських Мавп».

Кадетська збірна України всіма силами готується до Євробаскету U16, котрий пройде 8-18 серпня в Україні. Одним із етапів підготовки до чемпіонату підопічні Віталія Усенка сьогодні вирушили до Литви. У Прибалтиці збірна України відіграє два товариських матчі проти збірної Литви.

На литовський збір вирушило четверо черкаських баскетболістів: Святослав Михайлюк, Ростислав Лунський, Іван Ткаченко, Ілля Антоненко. Після литовського табору збірна вирушить до Сербії, де візьме участь у Міжнародному турнірі. На Балкани до національної команди приєднається й захисник «Черкаських Мавп-97» Володимир Потапенко.

А тим часом у сусідній з Литвою Латвії триває чемпіонат Європи U18. Сьогодні юніорська збірна України, у складі якої виступають Олександр Кобець та Андрій Шаламов відіграла свій другий матч чемпіонату проти Англії. Нажаль українці поступилися з рахунком 81:93 збірній Великобританії. Андрій Шаламов став найрезультативнішим гравцем своєї команди. В активі гравця дубля "Черкаських Мавп" 20 очок та 12 підбирань. Олександр Кобець відзначився 3-ма очками.