У що взуваються «Черкаські Мавпи»


Аби гарно грати замало таланту та бажання. Важливою складовою успіху на майданчику є зручне взуття. Незважаючи на єдність форми, у виборі кросівок баскетболісти «Черкаських Мавп» досить різні. Якому спортивному взуттю гравці клубу надають перевагу, ми вирішили запитати у них.


Баскетбол – надзвичайно динамічна гра. За словами баскетболістів «Черкаських Мавп» саме позиція на майданчику та стиль гри і є визначним критерієм у виборі кросівок. Багато хлопців при виборі спортивного взуття також керуються торговою маркою. Нині більшість «Черкаських Мавп» довіряє торговій марці «Nike». Одні із найпопулярніших серед баскетболістів спортивних кросівок цієї фірми – так звані «Джордани». Ці кросівки стали першими іменними. У 1984 Майкл Джордан підписав контракт з компанією «Nike». Саме тоді весь світ почув про кросівки «Air Jordans». Ця модель миттєво стала хітом продажів і досі продовжує залишатися бестселером.

Доказом цього є баскетболісти клубу «Черкаські Мавпи». Один із перших капітан дублючого складу «Мавп»– Вадим Голік. Його першими та найулюбленішими кросівками стали «Air Jordans-21». Такий спортивний подарунок хлопець отримав на 12-річчя від мами. Нині у «взуттєвому арсеналі» спортсмена сім пар спортивних кросівок. Баскетболіст надає перевагу уже таким перевіреним часом фірмам, як «Nike» та «Adidas?». При виборі взуття Вадим Голік керується низкою критерій, серед основних: зручність, легкість та захист від травм. Щодо вибору кольору, то тут баскетболіст невибагливий. Надає перевагу класичному забарвленню – чорним або білим кросівкам.

«Нині в мене не менше семи пар кросівок, щоб було з чого вибрати. Для мене дуже важливо аби я відчував себе комфортно у цьому взутті на майданчику. «Джордани» стали для мене дуже пам’ятними та щасливими кросівками, адже тоді робив перші кроки в баскетболі», – ділиться Вадим Голік, гравець дубля «Черкаських Мавп».

Ще одним відданим прихильником спортивного взуття фірми «Nike» є центровий «Черкаських Мавп-97» Ілля Антоненко. Проте у виборі кросівок хлопець не такий вибагливий, адже у виборі він змушений керуватися не тим, що сподобалося, а тим, що підійшло. Хлопець носить взуття 50,5 розміру.

«Вибір взуття для мене надзвичайно складана процедура, адже нині дуже важко знайти в магазинах якісні баскетбольні кросівки мого розміру. Тому найчастіше замовляю взуття через інтернет мережу. Із кольором та зручністю найчастіше доводиться вгадувати на око», – говорить Ілля Антоненко, гравець «Черкаських Мавп-97».


Нині у взуттєвому гардеробі гравця понад 10 пар кросівок. Незважаючи на таку велику кількість взуття, хлопець зізнається: улюбленої чи «щасливої» пари немає, адже незабобонний.

А от у нинішній колекції спортивного взуття ще одного гравця «Черкаських Мавп-97» Антона Пелипая шість пар кросівок. Кожну з них хлопець обирав ретельно та виважено, адже комфорт для нього перш за все. Найчастіше у спортивному арсеналі Антона з’являється взуття фірми «Nike». Його баскетболіст купує як в Україні, так і поза її межами.

«У виборі спортивного взуття я керуюся двома критеріями, на мою думку, найважливішими, це: зручність та колір. Незважаючи на мою нинішню прихильність до спортивного взуття фірми «Nike», моєю щасливою парою стали кросівки  фірми «Adidas», а саме:  «Аdi-zero crazy light». Досі їх пам’ятаю. Вони відіграли важливу роль у моєму становленні на баскетбольному майданчику, адже в них я вперше забив понад 20 очок», – запевняє Антон Пелипай,  гравець «Черкаських Мавп-97».

Ще одним «спортивним шопоголіком» клубу є Олександр Кобець. За свою спортивну кар’єру хлопець змінив не один десяток кросівок. Нині у його колекції їх так багато, що він їх навіть порахувати не може. Лише в черкаському арсеналі спортсмена шість пар кросівок. Майже все спортивне взуття лідера дублю «Мавп» від торгової марки«Nike» та «Adidas?».

«Звісно, при виборі спортивного взуття бренд дуже важливий, адже є низка перевірених фірм, які розробляють спеціальне зручне баскетбольне взуття. Осрбисто я надаю перевагу яскравим кросівкам. Але найважливішим критерієм у їх виборі завжди було, є і буде – це зручність», – переконаний Олександр Кобець, гравець «Черкаських Мавп».

Незважаючи на надзвичайно велику колекцію спортивного взуття, улюблених або «щасливих» кросівок Олександр Кобець не має.

Натомість Володимира Потапенка можна назвати найскромнішим гравцем «Черкаських Мавп». У його спортивному арсеналі взуття усього дві пари кросівок. Спортсмен запевняє: у виборі спортивної екіпіровки для нього важлива не кількість, а якість. Нині у гардеробі Володимира Потапенка кросівки торгової марки «Nike».

«Насправді, головне у кросівках не їх величезна кількість, а якість. Можна мати дуже багато кросівок але в жодних не відчувати себе на 100% комфортно. Моє взуття для мене максимально комфортне та перевірене. Я не бачу потреби поки що розширювати свою «колекцію». Поки що мене абсолютно влаштовує ця кількість кросівок», – говорить Володимир Потапенко, гравець «Черкаських Мавп-97».

Щасливою парою для Володимира Потапенка стала пара кросівок торгової марки «Nike: hyperforcer xd». Саме  у цьому спортивному взутті, запевняє баскетболіст, він провів один із найкращих сезонів у своєму житті. Тому ці кросівки стали для нього справді пам’ятними.