«Черкаські Мавпи-97» готуються до нового сезону

Чемпіони України, баскетболісти «Черкаських Мавп-97», провели своє перше тренування в залі.


Після тривалої роботи над фізичною підготовкою гравці «Черкаських Мавп-97» нарешті зайшли до зали, де провели тренування з м’ячем. Під керівництвом Олександра Ворони баскетболісти провели півторагодинне тренування, під час якого відпрацьовували прості комбінації, кидки з дальніх та середніх відстаней, та повправлялися над штрафними.

Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-97»:
«Це наша перша робота в залі. Нині на перегляді в команду є три особи, також є хлопці 98-го року. Зараз я більш-менш визнаюся зі складом і вже далі почнемо працювати в тому ритмі, якому я хочу. Сьогоднішнє тренування більш ознайомче для ніг, оскільки хлопці зайшли в залу з парку та піску. Тому на першому етапі ми підготовлюватимемо ноги для роботи в залі».


Відбір гравців до команди триватиме не більше трьох днів. Після цього тренер визначиться з 12-14-ма особами, які продовжать роботу з командою. Нині на тренуванні працює понад 16 баскетболістів. А з початку вересня до команди приєднаються лідери «Мавп-97» Ростислав Лунський, Володимир Потапенко та Іван Ткаченко.


«Чемпіонат розпочинається на початку жовтня. Буде більше роботи в залі, спочатку більше уваги приділятимемо техніці, наприкінці вересня зосередимося на тактиці. Робота запланована, щоб вже у вересні підготувати хлопців до початку чемпіонату.  Причому наша робота розподілена таким чином, що ми протягом сезону виходитимемо на найкращий рівень до грудня», – говорить Олександр Ворона, тренер «Черкаських Мавп-97».