«Черкаські Мавпи-99» дебютували в новому сезоні Євроліги


Баскетболісти «Черкаських Мавп-99» повернулися з Талліну, де цього вікенду проходив перший тур чемпіонату ЄЮБЛ. У столиці Естонії черкаська команда здобула дві перемоги у трьох матчах і за підсумками туру посіла п’яту сходинку.

Тур проходив за традиційною схемою. Протягом трьох матчів учасники змагань провели по п’ять матчів. Суперниками «Черкаських Мавп-99» у цьому турі були такі команди: БК «Таллін» (Естонія), «Купчинський олімп» (Санкт-Петербург, Росія), БК «Спорт-Кунда» (Естонія), БК «Віймсі» (Естонія), «ЦСКА» (Москва, Росія).

У перший день гравці «Мавп-99» зіграли дві гри. У першому матчі, у напруженій боротьбі підопічні Василя Івлева поступилися господарям турніру, БК «Таллін» з рахунком 43 : 57. Проте в другому матчі наша команда швидко реабілітувалася за поразку й переграла російський «Купчинський олімп» 65 : 47. Після цього «Мавпи-99» каменя на камені не залишили від команди естонського містечка Кунда, «Спорт-Кунда, здобувши надупевнену перемогу – 84 : 34. Втім втримати переможний настрій до кінця туру нашим баскетболістам не вдалося. Наприкінці туру «Черкаські Мавпи-99» зазнали поразок від БК «Віймсі» (45 : 55) та московського «ЦСКА» (25 : 83). У підсумку, «Мавпи» посіли п’яте місце в цьому турі. Найрезультативнішим гравцем черкаської команди став Дмитро Скапінцев. У середньому за гру він здобував 11,2 очка та робив 9 підбирань.

Василь Івлев, тренер «Черкаських Мавп-99»:
«Цей тур проходив на нещодавно збудованій арені в Талліні. Ця арена призначена для дитячого баскетболу. Але, нажаль, зіграти всі матчі в ній нам не вдалося. Вже на другий день арена почала протікати й грати на ній стало не можливим. Як наслідок, три матчі наступні матчі ми проводили в різних залах. Варто відзначити в цьому плані організаторів, які не дали цьому туру завершитися, а забезпечили учасникам можливість дограти свої матчі.
Стосовно наших виступів, то у більшості матчів ми продемонстрували непогану гру. У двох матчах ми здобули якісні перемоги, в двох інших боролися й мали хороші шанси на успіх, але з тих чи тих причин програли. А на завершення ми грали з «ЦСКА» – командою, в якій зібрані одні з кращих гравців цього віку. Баскетболісти московської команди продемонстрували нам, як потрібно грати в баскетбол. До такого рівня потрібно прагнути. Вони поставили нам мету, що ми повинні вміти через рік. Будемо працювати над цим».

«Черкаські Мавпи-99» – БК «Таллін» 43 : 57

«Черкаські Мавпи-99» – «Купчинський олімп» 65 : 47

«Черкаські Мавпи-99» – «Спорт-Кунда» 84 : 34


«Черкаські Мавпи-99» – БК «Віймсі» 45 : 55

«Черкаські Мавпи-99» – «ЦСКА» 25 : 83