Найменші «Мавпи» перемагають у першому турі ВЮБЛ!

Баскетболісти «Черкаських Мавп-02» вдало стартували у дебютному для себе сезоні ВЮБЛ. У першому турі чемпіонату найменша команда баскетбольної школи «Черкаських Мавп» здобула три перемоги.

Сьогодні у Лубнах фінішує перший тур чемпіонату ВЮБЛ-02. У цьому турі виступає команда «Черкаські Мавпи-02». Колектив Володимира Мірошника вдало дебютував у чемпіонаті. Наша команда здобула перемоги у всіх трьох матчах.

У першій грі «Мавпи-02» впевнено розібралися з командою «Рівненщина-02-ОСДЮШОР» з рахунком 68 : 44. Після цього черкасці не залишили «каменя на камені» від переяславської команди «Переяслав-02» – 103 : 7.

А на завершення, сьогодні «Черкаські Мавпи-02» відіграли свій найскладніший матч у турі проти БК «Київ-02». Ця гра мала досить напружений характер, в якій суперники не відпускали один одного в рахунку. Втім до кінця матчу гравці «Мавп-02» таки дотиснули своїх суперників й перемогли – 65 : 61.

«Рівненшина-02-ОСДЮШОР» (Рівне) – «Черкаські Мавпи-02» 44 : 68

«Черкаські Мавпи-02» – «Переяслав-02» (Переяслав-Хмельницький) 103 : 7

«Черкаські Мавпи-02» – БК «Київ» 65 : 61


Володимир Мірошник, головний тренер «Черкаських Мавп-02»:

«Тур був складним. Нам важко, адже до цього ми провели дуже мало ігор. Поки нам не вистачає досвіду, хоча ми й взяли участь у товариському турнірі. Втім, ми набрали дітей раніше, взагалі команда досить непогана, у хлопців хороші як технічні, так і антропометричні дані. Дуже вдячний нашому тренерому по фізичній підготовці Сергію Загорую. Він неабияк підтягнув фізичні кондиції хлопців, витривалість, координацію. Цей тур продемонстрував наші сильні та слабкі боки, над якими будемо далі працювати. Гадаю, далі з кожною грою будемо прибавляти».