"Черкаські Мавпи-97" та "-99" провели матчі ВЮБЛ

 

Команди баскетбольної школи "Черкаських Мавп" розпочали свої виступи у рамках четвертого туру ВЮБЛ. "Черкаські Мавпи-97" стартували з розгромної перемоги, а "Мавпи-99" поступилися. 

Сьогодні у Дніпропетровську стартував четвертий тур чемпіонату ВЮБЛ-97. Чинні чемпіони, "Черкаські Мавпи-97" у своїй першій грі підтвердили свій високий клас, здобувши надпереконливу перемогу з рахунком 107 : 35. Нищівної поразки зазнали баскетболісти "СДЮШОРу-12".

Підопічні Олександра Ворони з перших секунд домінували над своїм суперником й доводили свою перевагу з кожною наступною хвилиною. Як наслідок, до кінця зустрічі сягнула 72 очка! Найрезультативнішим гравцем матчу став Іван Ткаченко (24 очка, 4 підбирання). Якісний перфоманс видав Володимир Потапенко. Захисникові "Мавп-97" дещиці не вистачило до тріпл-даблу, на його рахунку - 9 очок, 9 передач, 9 перехоплень.

Олександр Ворона, головний тренер "Черкаських Мавп-97":
"На цей матч хлопці вийшли більш ніж зібрані. Вони показали хороший захист, намагалися відпрацьовувати на всі сто протягом усього матчу. Але грати проти таких суперників складно. Мотивувати гравців, які перемагають з більш ніж 50-очковою різницею складно. Однак, ми зараз працюємо над концентрацією. Я вимагаю від хлопців концентрації на майданчику від стартового вкидування до фінальної сирени. Над цим працюємо, гадаю, що через місяць хлопці продемонструють те, чого я від них вимагаю. Прослідковується також хороша робота тренера з фізичної підготовки, Сергія Загоруя. Дякую йому, що грамотно підходить до роботи з дітьми. У цьому турі ми застосовуємо пресинг. Тому завтра у тренера з ОФП буде справжній іспит (сміється), адже ми також будемо застосовувати пресинг. 

"Черкаські Мавпи-97" - "СДЮШОР-12" (Запоріжжя) 107 : 35 (31 : 14; 26 : 3; 24 : 8; 26 : 10)
"Черкаські Мавпи-97": Ткаченко - 24 очка, 4 підбирання, 3 передачі;  Саєнко - 14 очок, 4 перехоплення; Пелипай - 14 очок; Лунський - 10 очок, 5 підбирань; Потапенко - 9 очок, 9 перехоплень, 9 передач;  Бойко - 9 очок, 3 підбирання;  Костенко - 8 очок, 7 підбирань;  Новик - 8 очок; Артьомов - 7 очок, 4 підбирання, 7 передач; Святун - 3 очка, 3 підбирання; Палійчук - 2 очка.

Завтра, о 09.00 "Черкаські Мавпи-97" проведуть другий матч туру проти команди "ДЮКФП" (Керч).

А тим часом у Миколаєві "Черкаські Мавпи-99" провели єдиний матч четвертого туру. Підопічні Василя Івлєва мали зіграти два поєдинки, але їхній суперник, команда "СДЮШОР-4" (Вінниця) на цей матч не з’явилася. Тому, сьогодні наша команда провела свій перший і водночас останній матч туру.

У складному матчі проти команди "Рівненщина-ОСДЮШОР" черкасці зазнали поразки. Загалом матч був дуже напруженим, адже зустрічалися лідери чемпіонату. Акценти у цій грі були зосереджені на цупкому захисті, тому на двох суперники спромоглися здобути лише 79 очок.

Матч був складним і рівним, доля перемоги вирішувалася в останні хвилини зустрічі, де міцніші нерви виявилися у рівненських баскетболістів. "Рівненщина-ОСДЮШОР" перемогла з рахунком 39 : 33.

Василь Івлєв, головний тренер "Черкаських Мавп-99":
"Дуже складна гра, в якій наші гравці допустили багато помилок. У захисті ми відпрацьовували те, що тренували під час кемпу. Із цими елементами були проблеми, хлопці допускали помилки. Друга чверть матчу - взагалі найгірша за всю історію. Ми не забили жодного очка, й пропустили 12. Це було гірше, що могло бути. Проте третя чверть була найкращою у плані захисту. Ми добре відзахищалися, суперник забив лише одне очко. А в четвертій чверті була рівна гра, за три хвилини до завершення матчу рахунок був рівним, але суперник краще провів кінцівку. Ми дали їм забити свої кидки, тоді як самі дуже багато не влучали. Тому такий результат". 

"Черкаські Мавпи-99" - "Рівненщина-ОСДЮШОР" 33 : 39 (12 : 9; 0 : 12; 13 : 1; 8 : 17)
"Черкаські Мавпи-99":
Войтович
16 очок, 10 підбирань, 2 передачі, 2 блокшоти, 5 втрат; Поплавський 7 очок, 9 підбирань, 2 передачі; Скопець 6 підбирань; Сімоненко 2 очка, 9 підбирань, 3 втрати; Александров 2 очка, 9 підбирань; Бачурін 2 очка, 5 підбирань, 2 передачі, 2 блокшотів, 5 втрат; Мельник – 4 очка, 4 перехоплення, 2 передачі, 4 втрати.