"Черкаські Мавпи-99-Разек" у важкому матчі поступилися маріупольським одноліткам

Фінал ВЮБЛ серед юнаків 1999 р.н.
Дніпропетровськ. Другий ігровий день

"Черкаські Мавпи-99-Разек" - "КДЮСШ-Азовмаш" 54:59 (16:17; 6:17; 16:11; 16:15)

Сьогодні "Черкаські Мавпи-99" зіграють свій другий матч у фінальній частині ВЮБЛ. Після вчорашньому програшу дніпропетровським одноліткам команда Василя Івлєва зосередилась на боротьбі за п'яте місце. Сьогодні "Мавпи-99" зустрілися з "КДЮСШ-Азовмаш". Надважкий матч, протягом якого черкасці відчайдушно намагалися наздогнати свого суперника, завершився перемогою маріупольців - 59:54. Завтра наша команда завершить турнір матчем за 7-ме місце.

Матч розпочався невеликим ривком маріупольців, які майже миттєво збільшили свою перевагу до 6-ти очок, лише наприкінці періоду Поплавський та Мельник двома триочковими скоротили відставання своєї команди до мінімуму – 16:17. Ключовим у цьому матчі став другий період, під час якого «Азовмаш» зумів пропустити лише 6 очок і тим  самим наблизитися до перемоги у грі ще наприкінці другої чверті. Варто відзначити ривок маріупольців в останні хвилини періоду (9:0), який дозволив їм піти на велику перерву за відчутної переваги – 33:22.

Однак команда Василя Івлєва здаватися не стала, протягом всієї другої половини матчу черкасці намагалися відіграти своє відставання, і варто відзначити, що були дуже близькими до цього. Спочатку вони оформили локальний успіх у третьому періоді – 16:11, а потім стрімголов помчалися відігруватися у четвертій десятихвилинці. Продуктивність Ярослава Войтовича, який знову став найрезультативнішим гравцем своєї команди (17 очок, 8 підбирань), зробила рахунок у грі 40:44. Ще ближче дісталися помаранчево-чорні до суперника після триочкового Симоненка – 52:54, однак на більше, нажаль, нашу команду не вистачило. Азовмашівці на останніх хвилинах гри вдало «відстрілялися» з лінії штрафних і виграли матч з рахунком 59:54.