«Мавпи-00» поступаються «Хіміку»

У матчі лідерів ВЮБЛ-2000 сильнішими виявилися баскетболісти «Хіміка» - 55 : 69.

Сьогодні у Черкасах стартував півфінальний тур Всеукраїнської юнацької баскетбольнох ліги серед юнаків 2000-го року народження. «Черкаські Мавпи-00» вже забронювали собі місце у фінальному етапі. Попри це, домашній тур – хороша можливість потренуватися перед вирішальними матчами чемпіонату.

Принципове протистояння з «Хіміком» відкривало для черкасців програму цього туру. Матч почався досить рівно. Южненці стартували із кількох влучних кидків й запропонували господарям паркету цупкий захист. Але «Мавпи» відповідали суперникові своїми впевненими діями. Так, перший період завершився нічийно – 15 : 15. Втім вже у наступному періоді гості відірвалися на комфортну відстань – 15-ти очок. А далі гравці «Хіміка» збільшили гандикап до 20-ти балів. Власне цю перевагу южненці й тримали протягом більшої частини ігрового часу. Лише в останній чверті черкасці зуміли дещо скоротити відставання, але наздогнати суперника вже не зуміли. У підсумку 55 : 69, «Мавпи-00» зазнають першої поразки в сезоні.

Євгеній Ткаченко, головний тренер «Черкаських Мавп-00»:
«Ми вперше в цьому сезоні зіграли з «Хіміком». Матч був дуже складним, тому що «Хімік» підсилився рядом гравців із інших команд України. Ми поступилися. Але, я думаю, ця поразка піде нам на користь. Тому що нам є над чим працювати і ми якісніше готуватимемося до наступних матчів».

«Черкаські Мавпи-00» - «Хімік» 55 : 69
ЧМ: Бачурін – 18 очок, 2 підбирання; Прокопенко – 10 очок, 2 підбирання; Голощапов – 3 очка, 2 підбирання; Курч – 3 очка, 2 підбирання; Романовський – 13 очок, 2 підбирання; Троян – 4 очка, 2 підбирання;  Лічевецький – 3 очка; Чорновіл – 4 очка, 2 підбирання.