Новини Юн.Баскет \ квітень 2016  ← Повернутися до списку

У Черкасах стартував Фінал ВЮБЛ-99!

12.04.2016

Яскраво та емоційно у Черкасах відкрили Фінал Восьми чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України! На паркеті ПС «Будівельник» з’ясовують стосунки команди 99-го року народження!

8 кращих команд найстаршої вікової групи ВЮБЛ розпочали боротьбу за медалі чемпіонату. Протягом трьох днів команди визначать кращого за олімпійською системою. За головний трофей борються: Хімік» (Южне), СДЮШОР-5 (Дніпропетровськ), «Черкаські Мавпи-99», КСЛІ (Київ), ДЮСШ-12 (Запоріжжя), ОБШ ім. Бєлостєнного (Одеса), СДЮШОР ім. Літвака (Одеса), ХОВУФК-Політехнік (Харків).
У перших двох матчах впевнені перемоги святкували «Хімік» та СДЮШОР-5.

ХІМІК (Южне) - ХОВУФКС-ПОЛІТЕХНІК (Харків)  100 : 59
СДЮСШОР-5-ДВУФК (Дніпропетровськ) - СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. (Одеса) 105 : 38

Третіми на місцевий паркет вийшли «Черкаські Мавпи-99» та ОБШ ім. Бєлостєнного.

Матч більш-менш рівних команд. Протягом більшої частини ігрового часу на майданчику точилася рівна гра. Черкаські баскетболісти, на правах господарів, швидко вийшли вперед. У стартові хвилини команду за собою вів Ярослав Войтович (у підсумку лідер «Мавп-99» завершить матч із яскравим дабл-даблом - 27 очок, 11 підбирань). Поступово черкасці збільшили свою перевагу до 10-ти очок, але одесити швидко підрівнялися в рахунку. Із плином часу різниця в рахунку то збільшувалася, то знову поверталася до позначки у 2-4 очки. «Черкаські Мавпи-99» знаходили свої кидки як у три-секундній зоні, так і з периметру. Тоді як швидкий та мобільний склад ОБШ використовував швидкі дальні атаки та проходи під кільце.

У другій половині матчу черкаські баскетболісти знову збільшили свою перевагу, втім суперник не відпускав. Ще в середині четвертої чверті гандикап «Мавп» сягав всього шести очок. Однак до кінця зустрічі команда таки зуміла зупинити напад суперника. Кілька ключових перехоплень та швидких проривів і господарі паркету свого вже не відпустили. У підсумку, 86 : 68. «Черкаські Мавпи-99» проходять до півфіналу.

«Черкаські Мавпи-99» – ОБШ ім. Бєлостєнного 86 : 68 (23 : 17, 18 : 18, 18 : 19, 27 : 14)

Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп-99»:
Вийшли до четвірки кращих. Стосовно матчу, ми цю команду переграли в Києві з перевагою більше ніж 27 очок. А сьогодні було складно, можливо, хлопці не налаштувалися. Лише показник штрафних кидків чого вартий – 8/25. Це ми так виконали штрафні дома. Перехвилювалися, тому що, попередні ігри і чвертьфінали й півфінали – зовсім різна історія. Добре, що виграли. Команда дуже не проста, хлопці не високого зросту, закидали триочковими. Ми звикли грати у більш класичний баскетбол, де є звичні позиції. А тут, всі гравці одного зросту, і нашим великим баскетболістам складно було за ними встигати в захисті. Добре, що впоралися. Тепер на нас чекає складний суперник – СДЮШОР-5».

КСЛІ (Київ) - ДЮСШ-12 (Запоріжжя) 86 : 66
Завтра о 17.00 «Черкаські Мавпи-99» зустрінуться із дніпропетровським СДЮШОР-5.