Новини Юн.Баскет \ квітень 2016  ← Повернутися до списку

«Черкаські Мавпи-99» - бронзові призери ВЮБЛ!

14.04.2016

У напруженому і надскладному матчі баскетболісти «Мавп-99» виривають перемогу у КСЛІ і виборюють бронзові медалі чемпіонату України!

Матч за бронзу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України був вартий уваги. Між собою зійшлися рівні команди. Після розгромної поразки від дніпропетровської СДЮСШОР-5, баскетболісти «Черкаських Мавп-99» прагнули реабілітуватися перед власними вболівальниками. Але захопити лідерство у цій грі не вдавалося.

Гравці КСЛІ добре стартують. Команда з перших секунд заволоділа ініціативою й тримала її протягом більшої частини ігрового часу. Так, перший період гості завершують майже з 10-очковою перевагою – 29 : 18. Неабиякі труднощі виникали у черкасців на щитах. Лідер КСЛІ, Андрій Войналович здобував важливі очки з трисекундної зони. «Мавпи» ж стримували суперника лише з фолами. У наслідок чого, ще в середині другої чверті три фоли мав Ярослав Войтович. Попри це, черкасці зробили акцент на триочкових кидках Нагорного та проходах від Мельника. Тому поступово, «Мавпи» підрівнялися в рахунку – 45 : 41.

У другій половині зустрічі КСЛІ знову йде у відрив. Після хорошого старту третьої чверті від черкасців, кияни здійснюють ривок наприкінці й виграють заключний відрізок – 64 : 57.

Апогеєм матчу стала середина четвертої чверті. Баскетболісти КСЛІ тримають перевагу у 6-8 очок, тоді як у «Мавп» п’ятий фол отримує Антон Мельник. Втративши ключового захисника черкаські баскетболісти не знітилися. Так, функції плеймейкера на себе взяв Денис Бачурін. Саме 12-ий номер повів за собою команду у потрібний момент. «Черкаські Мавпи-99» щільніше заграли в захисті й методично влучали свої кидки. Як наслідок, господарі паркету роблять ривок 11 : 0 й виходять вперед на 5 очок – 71 : 76! Далі були нервові хвилини, кияни відігралися, однак кінцівка матчу за черкаськими баскетболістами, які й виграють надемоційний матч – 80 : 84 – й здобувають бронзові нагороди!

А найрезультативнішим гравцем матчу став Денис Бачурін. На його рахунку 26 очок та 11 підбирань!

Денис Бачурін, гравець «Черкаських Мавп-99»:
«Дуже складний матч. Емоції переповнюють. Задоволені грою, зуміли зібратися, переломити хід матчу і виграти! Радує, що ми здобули бронзу. Адже до цього ми чотири роки не могли виграти медалі».

Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп-99»:
«Команда КСЛІ дуже хорошого рівня Вони вчора добре трималися у грі з «Хіміком». У нас же був відвертий провал проти СДЮСШОР-5. Я думаю, що у півфіналі нам було б легше грати навіть з «Хіміком». Сьогоднішній матч – дуже не простий. Зуміли зібратися у потрібний момент. Добре, що Денис Бачурін не побоявся і взяв на себе ініціативу, у нього сьогодні хороший дабл-дабл. Взагалі, такі матчі і перемоги дуже цінні для хлопців. Потрібно не боятися брати на себе ініціативу, коли потрібно виконувати дальній або йти у прохід, чисто від захищатися. Добре, що ми сьогодні витерпіли і перемогли. Такі перемоги хороший досвід для хлопців».