«Черкаські Мавпи-00» починають фінальний тур ВЮБЛ яскравою перемогою!

У Южному стартував фінальний етап чемпіонату ВЮБЛ серед юнаків 2000-го року народження. У чвертьфінальному матчі «Мавпи-00» впевнено переграли команду Маріуполя і вийшли до півфіналу!

У першому матчі підопічні Євгенія Ткаченка зустрічалися із командою Маріуполь-2000. Черкаські баскетболісти з перших секунд домінували на паркеті. Втім відірватися в рахунку вдалося лише до середини зустрічі. Так, вигравши другу чверть з рахунком 23 : 9, команда свого вже не відпустила. У підсумку, 76 : 59, «Черкаські Мавпи-00» виграють і виходять до півфіналу чемпіонату.

Вагомий внесок у результат команди зробив Костянтин Прокопенко. Центровий «Мавп» відіграв без замін й завершив матч із дабл-даблом – 30 очок, 16 підбирань, 2 блокшоти!

Євгеній Ткаченко, головний тренер «Черкаських Мавп-00»:
«Гра була дуже напружена. Попри розрив у рахунку, команда суперника нав’язала серйозну боротьбу. Дуже впевнений матч провів Костянтин Прокопенко. Завершив матч із хорошим дабл-даблом. Він здобув багато очок, але багато з них завдяки передачам від Бачуріна. Команда суперника зробила великий акцент на тому, аби закрити Дениса. Втім він добре проявив себе і як асистент. Загалом вся команда добре відпрацювала в захисті. Гравці максимально зконцентровані й готуються до наступних матчів».

«Черкаські Мавпи-00» - «Маріуполь-2000» 76 : 59 (22 : 21, 23 : 9, 19 : 20, 12 : 9)

 

Таким чином, завтра у півфіналі «Черкаські Мавпи-00» зіграють із переможцем матчу КСЛІ – ДЮКФП-2 (Краматорськ).