«Черкаські Мавпи-00» зіграють за бронзу чемпіонату України

Баскетболісти «Мавп-00» не зуміли переграти КСЛІ у півфіналі ВЮБЛ.
У Южному триває фінальний тур ВЮБЛ серед юнаків 2000-го року народження. «Черкаські Мавпи-00» сьогодні зустрічалися із командою КСЛІ. Поєдинок за вихід у фінал мав напружений характер. Рівний старт. Обидві команди не відпускали суперника далеко в рахунку. Так, перший період виграли кияни – 11 : 14. Тоді як друга чверть за «Мавпами». Завдяки вдалим діям від Прокопенка, котрий встигав і здобувати очки і підбирати, черкасці практично зрівняли рахунок – 22 : 23. До кінця матчу центровий знову оформить дабл-дабл - 15 очок, 10 підбирань.

У третьому періоді «Мавпи» продовжили боротьбу. Але ще в середині чверті КСЛІ здійснює ривок і виходить вперед на 9 очок, втім черкасці зуміли скоротити відставання до чотирьох балів – 40 : 44.

Однак у заключній чверті зупинити киян «Черкаські Мавпи» вже не зуміли. Столична команда впевнено виграла період з рахунком 17 : 8 й в підсумку здобула перемогу 48 : 61.

Євгеній Ткаченко, головний тренер «Черкаських Мавп-00»:
«Складний матч. До третьої чверті була рівна гра. А далі ми не влучили низку своїх кидків. У нас були хороші відкриті дальні кидки. Також, на початку третьої чверті Денис Бачурін отримав травму. Забив мязи стегна і коліно. Тому він догравав м’яч фактично на одній нозі. Це дуже сильно вплинуло на сьогоднішній результат. Якщо глянути й по статистиці, то перші дві чверті ми нічим не поступалися. Завтра матч за бронзу. Гратимемо виключно на перемогу. Сподіватимемося, що Бачурін відновиться до цієї гри і допоможе нам».

«Черкаські Мавпи-00» – КСЛІ 48 : 61 (11 : 14, 11 : 9, 18 : 21, 8 : 17)


Таким чином, завтра «Черкаські Мавпи-00» зіграють у матчі за третє місце. Трансляцію матчу за бронзу та фіналу ВЮБЛ-00 дивіться на нашому сайті!