«Черкаські Мавпи-00» - бронзові призери чемпіонату України!

«Мавпи-00» у фантастичному матчі переграли полтавську СДЮШОР-2 й виграли бронзові медалі ВЮБЛ!
Яскравий матч, сильний характер. У головній грі сезону баскетболісти «Мавп-00» провели дві різні половини. Початок матчу – рівна й напружена боротьба. Полтавчани, з якими черкасці не мали проблем у сезоні, поступово вириваються вперед. Так, черкаська команда завершує період із пасивом -13 очок – 10 : 23. У другій чверті суперник тримає свою перевагу. Втім кінцівка періоду за «Мавпами». Юрій Романовський та Костянтин Прокопенко своїми кидками зуміли скоротити відставання – 23 : 30.

Ну а далі, підопічні Євгенія Ткаченка просто не залишили суперникові шансів. По-перерві «Черкаські Мавпи-00» приголомшують своїх візаві вражаючою серією кидків. Розпочав її Романовський своїм триочковим. Але далі справжнім героєм чверті став Олександр Лічевецький. Захисник запустив два дальніх поспіль, здобувши 8 очок за кілька хвилин й відставання «Мавп» переросло у комфортну перевагу. Загалом черкаська команда з розгромним рахунком виграла третій період – 29 : 8! За такої переваги, «Мавпи» свого вже не відпустили.

Однак на цьому, черкаські баскетболісти не зупинилися. На куражі «Мавпи» збільшують свою перевагу й в заключній чверті й впевнено та яскраво здобувають бронзові медалі!!! 77 : 48! «Черкаські Мавпи-00» з медалями ВЮБЛ!

Третій дабл-дабл у фінальному турі у свій актив записав Костянтин Прокопенко. На рахунку бігмена 20 очок, 15 підбирань! Хороший матч провів і Денис Бачурін. Попри ушкодження, форвард відіграв 28 хвилин й здобув 8 очок, 16 підбирань, 7 передач!

Євгеній Ткаченко, головний тренер «Черкаських Мавп-00»:
«Хочу подякувати КДЮСШ №1 в особі Вікторії Краснової. Також Нагорному Олександру Івановичу в підтримці й організації цього чемпіонату. Подяка батькам, які зробили вагомий внесок у нашу перемогу. Стосовно матчу, то перша половина суттєво відрізняється від другої. У перерві поговорили з хлопцями. Вдалося їх мотивувати. Знайшли свою гру. Дуже добре у другій половині відзахищалися. Хлопці молодці, влучили свої кидки і перемогли».

«Черкаські Мавпи-00» – СДЮШОР-2 (Полтава) 77 : 48 (10 : 23, 13 : 7, 29 : 8, 25 : 3)