Найменші «Мавпи» виходять до фінального туру ВЮБЛ!

Наймолодша команда баскетбольної школи «Черкаських Мавп» здобуває чергові перемогу у рамках чемпіонату ВЮБЛ!

Днями у Рівному пройшов півфінальний тур чемпіонату Всеукраїнської баскетбольної ліги України серед юнаків 2004-го року народження. На цьому етапі чемпіонату змагається по шість команд у двох групах. Відповідно, чотири кращі команди з кожної групи вийдуть до фінального туру. Тому усі матчі вкрай важливі. Команди вели боротьбу за вихід до фіналу і за краще становище у таблиці.

Підопічні Олександра Ворони провели два матчі. Спочатку команда здобула вольову перемогу над господарями паркету, баскетболістами рівненської ОСДЮСШОР – 45 : 42. А в заключній грі переграли команду Ужгорода – 44 : 39. Ці перемоги дозволили «Черкаським Мавпам-КДЮСШ-1» посісти другу сходинку у своїй групі. Таким чином, команда виходить до фінального етапу!

ОСДЮСШОР (Рівне) – «Черкаські Мавпи-04-КДЮСШ-1» 42 : 45

ЗОДЮСШ (Ужгород) – «Черкаські Мавпи-04-КДЮСШ-1» 39 : 44

Олександр Ворона, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-КДЮСШ-1»:
«Це був останній півфінал. Були не прості ігри. Особливо складний матч проти Рівного. Хлопці проявили характер, добре відіграли в захисті, не дали суперникові забити, натомість самі втекли у швидкий прорив і зреалізували легкі кидки. Далі у нас фінальний етап. Між собою гратимуть кращі школи України. У нас є місяць на підготовку. Будемо налаштовуватися на бойові матчі і спробуємо посісти якомога вище місце».

Фінал ВЮБЛ серед юнаків 2004 р.н. відбудеться 20-22 травня у Дніпропетровську.