Черкасців запросили до табору кадетської збірної України!

Гравці «Черкаських Мавп-01» Юрій Романовський та Богдан Троян можуть дебютувати за збірну України U16. 
Відразу четверо гравців 2001-го року народження можуть на чемпіонат Європи. Нині баскетболісти «Мавп-01» - Юрій Романовський, Богдан Троян, Ілля Голощапов та Андрій Коробко – у розширеному списку кандидатів до кадетської команди.

Незабаром збірна України U16 візьме участь у товариському турнірі в Іспанії. Тренерський штаб переглядає потенційних новачків своєї команди. Так, на цей збір поїдуть переважно резервісти, серед них більшість гравців – 2001-го року народження. Сьогодні на збори вирушили Юрій Романовський та Богдан Троян. Тоді як Голощапов і Коробко пропустять турнір, через те, що у них немає паспортів.

Відзначив важливість потрапляння до збірної і тренер «Черкаських Мавп-01», Василь Івлєв: «Романовський і Троян вже поїхали до Борисполя і вилітають до Іспанії. Це дуже важливо і корисно для хлопців. По-перше, психологічний момент. Те, як вони працювали протягом сезону, віддавалися своїй справі. Вони заслужили це. До того, ж головний тренер збірної – тренує КСЛІ. І недарма четверо наших хлопців потрапили до розширеного списку, адже якраз матчі проти КСЛІ вони провели дуже переконливо. Я думаю саме ці баскетболісти будуть становити кістяк збірної на наступний рік. У своєму віці вони вже демонструють хороший баскетбол. Добре проявили себе у фінальному турі  серед 2000-го року».

Нагадаємо, що до цього, взимку, двоє вихованців «Черкаських Мавп» - Денис Бачурін та Костянтин Прокопенко у складі кадетської збірної України взяли участь у міжнародному турнірі в Туреччині.