«Мавпи-01» виходять до фіналу ВЮБЛ з першого місця!

«Черкаські Мавпи-01» виграють два матчі на домашньому півфінальному турі ВЮБЛ і достроково бронюють собі першу сходинку у своїй підгрупі!

У Черкасах триває півфінальний тур чемпіонату ВЮБЛ серед юнаків 2001-го року народження. На місцевому паркеті з’ясовують стосунки команди групи Б чемпіонату. «Черкаські Мавпи-01» завершили свої виступи. На домашньому паркеті команда здобула дві переконливі перемоги й одного разу поступилася. Підопічні Василя Івлєва здолали «Рівненщину» - 82 : 62. Пізніше команда не залишила шансів одеситам – СДЮШОР ім. Літвака – 81 : 56. Ці два матчі були важливі у турнірному значенні. «Мавпи» достроково вийшли до фінального етапу чемпіонату, але команда прагнула забронювати собі першу сходинку, щоб у чвертьфіналі зіграти зі сприятливішим суперником. Це завдання баскетболісти виконали.

Тому остання гра з «Хіміком» перетворилася на формальність. Южненці, котрі ще вирішували свої турнірні питання мали більшу мотивацію. «Мавпи» протягом трьох чвертей чинили гідний опір супернику, втім в кінці таки поступилися – 51 : 75.

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-01»:
«Зіграли хороші ігри. Подивлися багато напрацювань, які готували на тренуваннях. В останній грі спробували пограти зонний захист. Три чверті ще добре грали, очко-в-очко. Але в останньому періоді забили лише два очки. Протягом матчу у хлопців був ряд травм. Тому не змогли поборотися до кінця. Тому догравали матч всі інші, щоб подивитися, як вони відчувають себе на майданчику.
Проміжне завдання виконали. Вийшли з першого місця. У чвертьфіналі гратимемо з командою «Хижаки». Головне завдання залишається – фінал. Готуємося до фінальних ігор. Залишилося попрацювати над деякими моментами, щоб у фінальній частині не допускати помилок, через які нам забивають легкі м’ячі».

«Черкаські Мавпи-01» – Рівненщина 82 : 62
ЧМ: Романовський – 22 оч, 8 підб, 3 перх; Голощапов – 16 оч, 16 підб, 4 пер., 3 блк; Краснощоков – 13 оч; Троян – 9 оч; Коробко – 8 оч, 9 підб, 6 пер., 4 перх; Фіцайло – 5 оч; Рідько – 3 оч; Білозерський – 2 оч; Костишен – 2 оч.

«Черкаські Мавпи-01» – СДЮШОР ім. Літвака 81 : 56
ЧМ: Троян – 18 оч., 8 підб, 3 пер; Коробко – 16 оч, 6 підб, 4 перх, 3 блк; Романовський – 13 оч, 9 підб, 3 пер; Голощапов – 11 оч, 15 підб; Краснощоков – 8 оч, 6 підб, 3 пер; Костишен – 6 оч; Внуков – 4 оч; Білозерський – 2 оч, 4 під; Рідько – 2 оч.

«Черкаські Мавпи-01» – «Хімік» 51 : 75
ЧМ: Коробко – 17 оч, 16 підб, 5 пер, 6 блк; Голощапов – 9 оч, 10 підб; Краснощоков – 9 оч; Рідько – 7 оч; Фіцайло – 2 оч; Лахтуров – 2 оч; Внуков – 2 оч; Костишен – 1 оч; Чалий – 2 оч.

Фінальний етап чемпіонату ВЮБЛ-2001 відбудеться 10-12 травня у Києві.