«Мавпи-01» стартували у фіналі ВЮБЛ з упевненої перемоги!

У Києві стартував фінальний етап Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. У чвертьфінальному матчі «Черкаські Мавпи-01» впевнено розібралися з ДЮСШ-5 – 86 : 44.
.

Незадовго до фінального етапу черкаській команді змінили суперника. Замість київських «Хижаків», яких зняли з турніру, у фінальному етапі мала зіграти криворізька ДЮСШ-5. Команда, яку «Мавпи-01» впевнено переграли протягом чемпіонат із 40-очковою різницею намагалася чинити опір і сьогодні. Так, протягом певної частини матчу на майданчику була рівна гра. Баскетболісти Кривого Рогу навіть зуміли виграти першу чверть – 12 : 11. Ще в середині другої чверті ДЮСШ-5 тримала лідерство у 5 очок. Втім, наприкінці періоду черкаські баскетболісти здійснили ривок і вийшли вперед. Так, на велику перерву команди пішли за рахунку 31 : 22 на користь «Мавп-01».

А по-перерві підопічні Василя Івлєва не залишили суперникові шансів. «Черкаські Мавпи-01» збільшували свою перевагу у третій та четвертій чверті. Як підсумок, 86 : 44, яскрава перемога у чвертьфіналі.

«Черкаські Мавпи-01» - ДЮСШ-5 (Кривий Ріг) 86 : 44

Таким чином, «Мавпи-01» вийшли до півфіналу, де завтра зіграють проти «КСЛІ-СДЮШОР».