«Черкаські Мавпи-01» вийшли у фінал чемпіонату України!

Завтра черкаська команда побореться за золоті медалі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України!

У півфіналі підопічні Василя Івлєва зустрічалися із київським «КСЛІ-СДЮШОР». Ще протягом чемпіонату ці команди провели між собою не простий матч. Тоді «Мавпи» перемогли – 81 : 77. Ще більш напружена гра відбулася сьогодні. У столичному СК «Авангард» команди не відпускали одна одну в рахунку. У першій чверті рівний рахунок – 14 : 14. Тоді як наприкінці другої 10-хвилинки черкасці вийшли вперед. У потрібний момент п’ять очок здобув Андрій Краснощоков. І на велику перерву команди пішли за рахунку 32 : 29 на користь «Мавп».

Втім у третій чверті кияни швидко відігралися й зуміли вийти вперед. Так, у певний момент КСЛІ мав лідерство у шість очок. Однак до кінця чверті черкасці підрівняли в рахунку. А в заключній чверті підопічні Василя Івлєва зібралися з силами й здійснили потрібний ривок. Важливі очки здобували лідери команди Голощапов та Романовський і в підсумку «Мавпи» дотиснули суперника. 55 : 54, «Черкаські Мавпи-01» у фіналі!

«Черкаські Мавпи-01» - КСЛІ-СДЮШОР 55 : 54 (14 : 14, 18 : 15, 6 : 11, 17 : 14)

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-01»:
«Дуже важка гра. Гра рівних суперників. Все вирішувалося в останніх хвилинах. Наприкінці судді ледь не зіпсували гру. Зарахували безглуздий триочковий, м’яч від верхньої частини конструкції залетів у кошик. Це все було у ключовий момент матчу. Втім ми виграли. Всі хлопці молодці. Відпрацювали, відзахищалися. В кінці добре зіграв Влад Костишен, який до цього на майданчик не виходив. А тут вийшов, і чисто відпрацював у захисті проти їхнього лідера, не дав йому забити. Задоволений результатом. Вийшли до фіналу, де зіграємо або з Дніпропетровськом, або з Харковом. Обидві команди сильні, у кожного своя особливість. Загалом дуже рівний і цікавий чемпіонат».

Завтра черкасці зіграють у фіналі проти переможця пари СДЮСШОР-5-ДВУФК - МК ДЮСШ-7-БК Рекорд. Початок фінального матчу у київському ПС "Авангард" о 15.00. Трансляцію гри дивіться на нашому сайті.