«Черкаські Мавпи-01» - чемпіони України!

Яскравий та потужний виступ у фіналі ВЮБЛ приносить «Черкаським Мавпам-01» звання чемпіона!!!
Сьогодні у Києві фінішував фінальний етап Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України у дивізіоні U15! Одна з найперспективніших команд баскетбольної школи «Черкаських Мавп», «Мавпи-01» переконливо завершила сезон. Впевнені виступи протягом усього чемпіонату втілилися у не менш якісну гру у фінальному етапі. Пройшовши Кривий Ріг та Київ, підопічні Василя Івлєва у фіналі зійшлися з харківським БК «Рекорд»! Харків’яни у півфіналі переграли чинного чемпіона цього дивізіону дніпропетровський СДЮШОР-5. Втім у фінальному матчі не змогли протистояти черкасцям.

«Мавпи-01» із перших секунд продемонстрували по-справжньому чемпіонську гру. Ще до середини чверті, зусиллями Іллі Голощапова черкасці мають 10-очковий гандикап, а до кінця періоду ще збільшують лідерство – 28 : 14. А в другій чверті баскетболісти «Мавп-01» просто «змели» свого суперника! П’ять ранніх очок від Краснощокова, надійна й безкомпромісна гра у трисекундній зоні від Голощапова та серія влучних кидків від Романовського. Все це в сукупності відображається на табло – 31 : 11 у чверті й 59 : 25 загалом.

Перевага у 34 очки фактично залишила цей матч без інтриги. У третій чверті «Мавпи» тримають своє лідерство. Черговий активний відрізок видав Ілля Голощапов, здобуваючи як очки, так і підбирання. У підсумку центровий завершить гру з потужним дабл-даблом – 28 очок, 24 підбирання. Ще один дабл-дабл в активі Юрія Романовського – 28 очок, 19 підбирань, 5 передач. Капітан команди вкотре продемонстрував хороший відсоток реалізації (56%) й по-справжньому лідерську гру.

На останню чверть команди вийшли за рахунку 76 : 44. Маючи вражаючу перевагу, черкасці суттєво підпускають суперника до себе. Харківяни зуміли відіграти 20 очок різниця, але не більше. 90 : 83 у підсумку, «Черкаські Мавпи-01» втримали свою перевагу і стали чемпіонами України!!!

«Черкаські Мавпи-01» – БК «Рекорд» (Харків) 90 : 83 (28 : 14, 31 : 11, 17 : 19, 14 : 39)