У Черкасах триває перший тур ВЮБЛ-03

«Черкаські Мавпи-03» здобули дві переконливі перемоги на старті чемпіонату України!

У першому турі ВЮБЛ черкаські баскетболісти провели вже два матчі. Спочатку підопічні Олександра Молчанова не залишили шансів чернігівській ДЮСШ, обігравши цю команду фактично із 100-очковою різницею – 111 : 16. А сьогодні «Мавпи-03» приймали столичний «Тейваз». Ця зустріч мала напружений характер у першій половині. Господарі паркету досить швидко відірвалися на 10-очкову відстань. Однак вже у другому періоді кияни наблизилися на відстань п’яти очок – 35 : 30. Втім по-перерві «Черкаські Мавпи-03» здійснюють вражаючий ривок і впевнено виграють третю 10-хвилинку – 30 : 11. Як наслідок, у четвертій чверті «Тейваз» вже не опирався. «Мавпи» спокійно довели матч до логічної перемоги – 90 : 62.

ДЮСШ (Чернігів) – «Черкаські Мавпи-03» 16 : 111 (6 : 31, 6 : 28, 1 : 30, 3 : 22)
ЧМ: Голєнков – 26 очок; Крутогуз – 20 очок; Тарасенко – 17 очок.

«Черкаські Мавпи-03» – Тейваз (Київ) 90 : 62 (21 : 12, 14 : 18, 30 : 11, 25 : 21)
ЧМ: Крутогуз – 28 очок; Голєнков – 24 очка; Тарасенко – 8 очок.

Завтра о 09.00 «Черкаські Мавпи-03» зіграють останній матч туру проти ДЮСШ-1 (Житомир).