«Черкаські Мавпи-03» переконливо виграють перший тур ВЮБЛ!

На власному паркеті, «Мавпи-03» здобули три яскраві та розгромні перемоги у першому турі чемпіонату України!
«Черкаські Мавпи-03» не знають жалю. Домашній тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України склався для команди вкрай вдало. На паркеті СК «Сокіл» підопічні Олександра Молчанова зіграли три матчі проти київського «Тейвазу» та чернігівської і житомирської ДЮСШ.

Феєрично вигравши першу гру над чернігівським клубом з рахунком 111 : 16, «Черкаські Мавпи-03» впевнено провели і наступні матчі. Хоча друга гра туру, проти столичного «Тейвазу» видалася найскладнішою. Господарі паркету досить швидко відірвалися на 10-очкову відстань. Однак вже у другому періоді кияни наблизилися на відстань п’яти очок – 35 : 30. Втім по-перерві «Черкаські Мавпи-03» здійснюють вражаючий ривок і впевнено виграють третю 10-хвилинку – 30 : 11. Як наслідок, у четвертій чверті «Тейваз» вже не опирався. «Мавпи» спокійно довели матч до логічної перемоги – 90 : 62.

Максим Голєнков, гравець «Черкаських Мавп-03»:
«Тейваз дуже сильна команда, але ми вже вигравали у неї торік на виїзді. Цього сезону серйозно підготувалися, очікували, що буде не простий матч. Але в підсумку виграли із хорошою різницею. Важко було у першій половині, суперник добре захищався. Але у перерві ми перебудувалися, почали грати агресивніше. Також ми виявилися більше готові фізично до цього матчу. Тому і перемогли».

У заключній грі першого туру «Мавпи-03» зустрічалися із житомирською «ДЮСШ-1». Із перших хвилин черкаські баскетболісти вийшли вперед і далі лише збільшували своє лідерство. Вже у другій половині матчу перевага «Черкаських Мавп-03» сягала 40-ка очок. У підсумку, 92 : 50 – три перемоги на старті чемпіонату. «Мавпи» очолюють свою групу!

Олександр Молчанов, головний тренер «Черкаських Мавп-03»:
«Складний тур. Хоча ми і здобули три впевнених перемоги. Перша гра з Черніговом була легкою, а два наступні матчі досить не прості. «Тейваз» - міцна команда, у цій грі нам було не просто. Маючи хорошу перевагу на старті, ми її ледь не втратили. Але у третій чверті зуміли дотиснути суперника. Я задоволений як хлопці відіграли в захисті, не дали суперникові здобути багато очок. Ну і в атаці виходили наші комбінації. Окрім цього  ми здобули багато очок зі швидкого прориву – це теж добре. Показник нашої гри в захисті. Ми виграли три гри, вийшли на перше місце. Тепер нам потрібно втримати свою позицію і потрапляти до групи А».

ДЮСШ (Чернігів) – «Черкаські Мавпи-03» 16 : 111 (6 : 31, 6 : 28, 1 : 30, 3 : 22)
ЧМ: Голєнков – 26 очок; Крутогуз – 20 очок; Тарасенко – 17 очок.

«Черкаські Мавпи-03» – Тейваз (Київ) 90 : 62 (21 : 12, 14 : 18, 30 : 11, 25 : 21)
ЧМ: Крутогуз – 28 очок; Голєнков – 24 очка; Тарасенко – 8 очок.

«Черкаські Мавпи-03» – ДЮСШ-1 (Житомир) 92 : 50
ЧМ: Тарасенко – 18 очок; Голєнков – 17 очок; Крутогуз – 13 очок; Козіров – 9 очок.