"Черкаські Мавпи-00" відіграли другий тур чемпіонату України

У другому турі ВЮБЛ "Мавпи-00" в одному матчі перемогли, в іншому поступилися.

У рамках другого туру чемпіонаті ВЮБЛ підопічні Євгенія Ткаченка проведуть два матчі. Сьогодні команда зустрічалася із харківським «Політехніком-ХОВУФК». Команди провели дві різні половини. У першій чверті «Мавпи» впевнено відірвалися від суперника на відстань 10-ти очок. Але вже у другому періоді напад черкасців зупинився і гості поступово скорочували, а наприкінці чверті взагалі вийшли вперед 33 : 34.

Змусивши понервувати своїх уболівальників у першій половині, гравці «Черкаських Мавп» зібралися і по-перерві повернули русло гри на свою користь. Так, ривок 10 : 0 на старті третьої чверті став ключовим у матчі. Харків’яни подекуди наближалися в рахунку, але наздогнати суперника не зуміли. У підсумку 78 : 51, «Черкаські Мавпи-00» здобувають четверту перемогу поспіль.

"Черкаські Мавпи-00" – "Політехнік-ХОВУФК" 71 : 58 (20 : 10, 13 : 24, 18 : 12, 20 : 12)
ЧМ: Сімоненко – 19 + 6 підб, 7 пер; Прокопенко – 17 + 11 підб, 4 пер; Романовський – 13 + 9 підб, 4 перх; Мельник – 11 + 8 підб.

Продовжити переможну серію "Черкаські Мавпи-00" не зуміли. У другій грі туру місцева команда не змогла здолати опір СДЮШОР-2 (Полтава). Як підсумок, 56 : 66 - перша поразка "Мавп" у сезоні.

"Черкаські Мавпи-00" - СДЮШОР-2 (Полтава) 56 : 66 (17 : 14, 15 : 17, 12 : 20, 12 : 15)
ЧМ: Сімоненко - 18 + 12 підб; Романовський - 9; Шевченко - 7 + 6 підб.