«Черкаські Мавпи-03» провели матчі другого етапу ВЮБЛ

На власному паркеті підопічні Олександра Молчанова двічі зіграли з «Хіміком».

Першій матчі другого етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України провели «Черкаські Мавпи-03». Команда баскетбольної школи посіла першу сходинку у своїй групі й потрапила до переліку 14-ти кращих команд вікової категорії 2003 рік народження. Днями черкасці на власному паркеті приймали южненський «Хімік». «Мавпи» провели два конкурентних матчі. Втім одна із топових команд цього віку здобула дві перемоги – 52 : 61, 42 : 62.

«Черкаські Мавпи-03» – «Хімік-03» 52 : 61
ЧМ: Голєнков – 18 очок; Тарасенко – 16 очок; Крутогуз – 6 очок.

«Черкаські Мавпи-03» – «Хімік-03» 42 : 62
ЧМ: Голєнков – 16 очок; Старов – 9 очок; Крутогуз – 6 очок.

Олександр Молчанов, головний тренер «Черкаських Мавп-03»:
«Ми грали із бронзовим призером чемпіонату України. Це одна з кращих команд нашої категорії. Проблема в тому, що у першій половині першої гри ми лідирували 13 очок, але потім поступилися 9. У другій грі, вигравали у першій грі, у другій програвали лише 3 очка, а в підсумку поступилися 20. Поки хлопцям не вистачає фізичної підготовки на всі чотири чверті. Якщо спочатку ми грали на рівних із суперником, який переважає нас в антропометричних даних. То у другій половині, зокрема у третій чверті, провал. На даний момент не вистачає фізичної підготовки. Також у другій грі двоє гравців захворіли, але на це не будемо скаржитися. Загалом, зробили значно більше помилок, ніж суперник. Не реалізували свої кидки, і дозволили суперникові скористатися нашими помилками. Будемо працювати над цим. У нас ще чимало ігор, намагатимемося покращити нашу гру».