«Черкаські Мавпи-00» провели тур у Миколаєві

Найстарша команда баскетбольної школи зіграла перші матчі другого етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.
У Миколаєві підопічні Євгенія Ткаченка провели три гри. Найскладнішим видався перший матч проти южненського «Хіміка». Протистояння лідерів ВЮБЛ-00 видалося напруженим. Черкасці впевнено виграли першу половину зустрічі – 31 : 37, але далі «Хімік» зумів відігратися. А в підсумку южненці святкували мінімальну перемогу – 66 : 64.

Слід відзначити, що на цей тур «Черкаські Мавпи-00» поїхали без двох лідерів – Юрія Романовського та Антона Мельника. За їхньої відсутності три впевнених поєдинки провів Микита Сімоненко. В його активі 18.3 очка та 9.3 підбирання у середньому за три матчі.

Після поразки від «Хіміка», черкаські баскетболісти не залишили шансів одеській СДЮСШОР ім. Літвака 30 : 68, а в заключній грі туру перемогли миколаївський СДЮШОР – 61 : 68. Власне останній матч перетворився на справжній трилер. І до матчу і протягом гри ціла низка баскетболістів «Мавп» отримали травми. Відповідно із Миколаєвим Євген Ткаченко мав у розпорядженні лише шістьох гравців. Попри це черкасці зібралися з силами й зуміли перемогти.

Євген Ткаченко, головний тренер «Черкаських Мавп-00»:
«Тур був дуже складним у психологічному стані. З нами не поїхало двоє лідерів Антон Мельник і Юрій Романовський. Саме їх нам не вистачило у грі з Южним. Дуже складним видався матч проти Миколаєва. Перед грою Богдан Троян поїхав готуватися до табору збірної України. Залишилося лише 9 гравців. На розминці Пірієв отримав травму. Потім на другій хвилині матчу травму отримав Костянтин Прокопенко. Андрій Коробко на п’ятій хвилині першої чверті підвертає гомілкостоп – нас залишається шестеро. Граємо проти господарі, важкий матч. На початку четвертої чверті п’ятий фол отримав Дмитро Курч. І в заключний момент ми грали без замін. Попри це, наші гравці продемонстрували вольовий характер, велике бажання до перемоги. Лишалося шість гравців, і всі зіграли 35 хвилин. Була лише одна заміна. Це перша така ситуація у моїй кар’єрі. До того ж Микита Сімоменко ще перед туром почувався не найкращим чином, у нього був отит. Але, незважаючи на все це, хлопці зібралися з силами і перемогли. Це дуже хороший досвід для всіх гравців, тому що вони повірили в себе, в те, що, коли є характер, тоді нічого не зупинить. Зрозуміли, що якщо захочуть виграти – вони виграють».

«Хімік» – «Черкаські Мавпи-00» 66 : 64 (12 : 17, 19 : 20, 16 : 13, 19 : 14)
ЧМ: Сімоненко – 14 + 15 підб; Прокопенко – 12 + 14 підб; Коробко – 11 + 7 підб.

СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) – «Черкаські Мавпи-00» 30 : 68 (5 : 14, 6 : 22, 10 : 17, 9 : 15)
ЧМ: Коробко – 18 +5 підб; Сімоненко – 15 + 4 підб, 6 пер; Шевченко – 11 + 11 підб.

СДЮШОР-4 (Миколаїв) – «Черкаські Мавпи-00» 61 : 68 (25 : 21, 10 : 16, 16 : 16, 10 : 15)
ЧМ: Сімоненко – 26 + 9 підб; Матвієнко – 15 + 6 підб; Шевченко – 13 + 22 підб.