Новини Юн.Баскет \ березень 2017  ← Повернутися до списку

«Черкаські Мавпи-2» перемагають «Кремінь-2»

14.03.2017

Двома перемогами розпочали другий етап баскетболісти дубля «Черкаських Мавп».
На старті тижня до Черкас завітав дублюючий склад БК «Кремінь». На чолі з Віктором Кобзистим та Максимом Балашовим баскетболісти «Кремня» нав’язали серйозний супротив господарям паркету. У першій грі «Мавпи» впевнено стартують. Іван Ткаченко і компанія не лишають суперникові шансів у першій чверті – 26 : 10. Але далі кременчужани фактично нівелювали цей заділ суперника. Так, гості суттєво наблизилися в рахунку до великої перерви. Однак вплинути на результат не зуміли. У другій половині зустрічі підопічні Олександра Ворони поступово збільшували свій гандикап, спочатку до 10-ти, а згодом і до 20-ти балів. Як підсумок, перемога – 79 : 60.

Друга гра була куди результативнішою. Цього разу до дублерів приєднався центровий Дмитро Скапінцев. Бігмен суттєво допоміг команді на щитах. Так, в підсумку «Черкаські Мавпи-2» виграли підбирання – 42 на 26. Власне цей показник став одним із ключових у грі. Протягом матчу черкасці лідирували в рахунку. Але гості не відпускали суперника. Втім впевнена кінцівка матчу за господарями паркету. Тому і в другій грі «Мавпи-2» святкували перемогу – 99 : 85.
Яскраві два матчі провів Іван Ткаченко. На його рахунку два дабл-дабли – 20+14 підбирань у першій грі та 24 + 10 у другій.

«Черкаські Мавпи-2» – «Кремінь-КДЮСШ-2» 79 : 60 (26 : 10, 13 : 22, 19 : 15, 21 : 13)
ЧМ: Лунський – 22 + 5 підб; Ткаченко – 20 + 14 підб, 4 пер; Голик – 11 + 9 підб, 4 пер.

ЧМ: Ткаченко – 24 + 10 підб, 5 пер; Пелипай – 19 + 7 пер; Скапінцев – 13 + 5 підб, 4 пер.

Суперліга Парі Матч 12 квітня 2017, початок о 19:00