Дублери «Мавп» та «Дніпра» зустрілися у Черкасах

19.03.2017

«Черкаські Мавпи-2» провели конкурентні матчі, однак поступилися.
Другий етап Вищої ліги набирає обертів. Дублери «Черкаських Мавп» зіграли вже другий тур на власному паркеті. Підопічні Олександра Ворони провели два цікавих та напружених поєдинків із гостями з Дніпра.

В обох командах – талановита місцева молодь та баскетболісти основної команди, які не так часто виходять у матчах Суперліги. Більш рівним видався перший матч. Черкаські баскетболісти усі 40 хвилин всерйоз претендували на перемогу. Певний час команда навіть лідирувала в рахунку, але програний третій період видався визначальним. «Дніпряни» святкували перемогу – 61 : 69.

У другій грі були спади та підйоми. Рівна боротьба протягом більшої частини матчу. На старті гри «Мавпи» переважали суперника на кілька очок. Втім далі «дніпряни» вийшли вперед і лідерства вже не відпускали. Черкасці ж то впритул наближалися до суперника, то знов відпускали. До кінця третьої чверті «Мавпи» мали шанси на успіх. У грі команду тримали численні триочкові від Воєводи та Ткаченка. Однак у четвертому періоді гості зробили вражаючий ривок. На що «Мавпи» вже не зуміли відповісти. Ліміт дальніх влучань команда використала і в підсумку програла – 62 : 76.

Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«Стосовно результату, так не вийшло перемогти. Але в таких іграх я бачу кілька позитивних моментів. Те, що Нагорний отримує більше часу – він заслуговує на цей час. З кожною грою він стає все кращим, його передачі стають чіткіші та цікавіші. Коли потрібно – забиває. Я прекрасно розумію, що думає молодий гравець, граючи у Вищій лізі. Я сам таким був. Це свого роду переживання. Але це становлення баскетболіста. Він пройде цей шлях і, можливо, стане хорошим баскетболістом. Прокопенко додає. Він слухає мене, він додає у швидкості. Так, не все вдається, є технічний брак. Проти нього грали хлопці на 2 і 3 роки старші. Позитивні моменти є. Сьогодні нам не допомогли більш досвідчені хлопці, щоб перемогти. Грали із хорошою командою. Хлопці тренуються одним складом, знають один одного. Тарасенко їх суттєво підсилив, Санон – член збірної України хороший матч провів сьогодні. Всі старалися і билися. Але вони сьогодні виявилися сильніші, з чим я їх і вітаю. А нам це показало, що потрібно ставати сильнішими. Але, це процес молодого гравця і, жертвуючи результатом, ми даємо більше часу молодим гравцям, для того щоб на виході отримати гравця Суперліги».

«Черкаські Мавпи-2» – «Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР-5» 61 : 69 (18 : 19, 17 : 19, 11 : 18, 15 : 13)
ЧМ: Ткаченко – 14 +8 підб, 5 пер; Лунський – 12 + 5 підб; Голик – 10 + 4 пер.

ЧМ: Воєвода – 24 + 4 пер; Ткаченко – 21 + 7 підб; Нагорний – 10 + 3 пер.

FreezeOil Кубок України 21 січня 2017, початок о 16:00