«Черкаські Мавпи-00» відіграли в Києві

У столиці підопічні Євгенія Ткаченка провели три матчі.
Найстарша команда баскетбольної школи «Черкаських Мавп» у ВЮБЛ провела один із найскладніших турів. У Києві на черкасців чекали лише місцеві колективи – СДЮШОР-КСЛІ, КСЛІ та СДЮШОР-16-Юніс. Черкаські баскетболісти провели три рівних матчі, але перемогти вдалося лише в одному. У першій грі проти КСЛІ-СДЮШОР лідирували протягом усього матчу і в підсумку святкували перемогу – 53 : 62.

У другій грі, проти основної команди Київського спортліцею «Мавпи» мали шанси на успіх до кінця гри. Однак програна третя чверть з рахунком 21 : 15 виявилася визначальною. До кінця зустрічі черкасці трималися на відстані 5-ти очок, але подолати цей розрив так і не зуміли. Поразка – 76 : 69. Схожа ситуація була у заключній грі. Щоправда цього разу «Черкаські Мавпи-00» певний час навіть лідирували в рахунку. Після трьох чвертей баскетболісти «Мавп» мали перевагу у чотири очки – 47 : 51. Але у вирішальний момент господарі паркету здійснили свій ривок і в підсумку переграли черкасців – 68 : 61.

Євгеній Ткаченко, головний тренер «Черкаських Мавп-00»:
«Ми поїхали мінімальним складом, тому що четверо гравців отримали травми. Тому на тих гравців, які лишилися було більше завантаження. Вони виконували більший обсяг роботи. Тур носив тренувальний характер, відпрацьовували багато нових комбінацій. До цього ці комбінації награвали з командою Вищої ліги. Основне завдання виконали вже давно. Тому цей тур був більш тренувальним. Працювали над тактикою та комбінаціями».

СДЮШОР-КСЛІ – Черкаські Мавпи-00 53 : 62 (8 : 15, 21 : 14, 12 : 14, 12 : 19)
ЧМ: Сімоненко – 17 + 9 підб; Коробко – 15 + 19 підб, 4 пер; Прокопенко – 15 + 12 підб, 4 пер.

КСЛІ – Черкаські Мавпи-00 76 : 69 (17 : 15, 18 : 18, 21 : 15, 20 : 21)
ЧМ: Троян – 19 + 8 підб; Прокопенко – 15 + 7 підб; Коробко – 12 + 5 підб, 4 пер.

СДЮШОР-16-Юніс – Черкаські Мавпи-00 68 : 61 (15 : 13, 12 : 17, 20 : 21, 21 : 10)
ЧМ: Прокопенко – 20 + 13 підб; Коробко – 12 + 13 підб; Сімоненко – 11 + 8 підб.

У чемпіонаті «Черкаські Мавпи-00» посідають третю позицію.